Nový zimní kabát od Angel Wings je přímo jako stvořený pro nás, které rády vypadáme stále jako dámy…

Když jsem uviděla petrolejově modrý kabát od mé nejoblíbenější značky, která vyrábí překrásné a praktické oblečení pro maminky, které nosí své děti v šátku či nosítku, tak jsem ho nedokázala z paměti už vymazat. Uviděla jsem ho již na jaře, nedalo mi to a snila jsem o něm dál, a to i přes to, že nosící softshellovou bundu mám a Rozárka už běhá a nenosím ji už tak moc často jako jsem ji nosila do půl roka.

Situace se trochu přehoupla a nakonec nyní Rozárku nosím docela dost, je totiž neposeda, utíká nám do silnice a z kočárku se umí vypoutat, navíc ji to tam nebaví. V nosící bundě je to mnohem lepší, navíc ji nemusím v chladnu moc oblékat, když potřebuji skočit jen pro děti ke školnímu mikrobusu atp.

 

Kratičké video (představení, zasnění se):

Video recenze:

Bunda je lehoučká, celkem i skladná, moc  příjemná na nošení, teplá tak akorát.

Součástí jsou dvě vsadky, jedna pro menší dítě (Rozárka se do ní vejde i v roce a půl) a jedna pro větší dítě (klidně i čtyřleté). Pro maminky pak má bunda ochrannou vsadku na partie krku – velmi praktická věc! Při nošení v zimě je totiž u maminek odhalený krk velkým problémem. Toto je bezvadná inovace. Pro miminko pak bunda obsahuje kapucku na překrytí hlavičky (k vsadce se připíná na druky), která je vhodná zejména na záda pro větší dítě. Pro menší máte ve vsadce integrovanou kapucku, kterou ochráníte malé miminko na břiše.

Vsadky jsou projmuté, tak aby rozšířily váš obvod jen v místě, kde je to žádoucí a nedělaly z nosící bundy pytel. Přesně tak, jak já to mám ráda a jak si to také šiji u svých nosících mikin.

Kabát má praktické velké kapsy. V oblasti spodní části je nabíraný do balonu, což oceňuji nejen jako krásný střihový prvek, ale také proto, že to je místo, kde má větší dítě na boku nožičky a krásně se tam vejdou a přirozeně schovají, boule tam maličko vidět jsou, ale rozhodně se více ztratí. Úžasně vymyšleno, tleskám!

Velká nabíraná kapuce je stylová a praktická. Pro nošení na zádech se dá srolovat a připevnit poutkem za krkem.

Díky tomu, že bunda má vsadky dvě, tak můžete nosit malé miminko na břiše a velké na zádech, to málokterá nosící bunda umí!

Fotografie:

Integrovaná kapucka pro malé miminko, na 1,5 roku již musíte využít kapucku na druky.

Jestli na nošení něco miluji a bojím se chvíle, až nebudu jednou nosit, tak je to přesně toto … pošušňat nekonečněkrát za den… 

Díky poutku za krkem kapuce na zádech při nošení nepřekáží.

Pokud dítě potřebuje, jdou při nošení v zádech krásně vysunout ručičky – sebrala mi brýle:)

S kapuckou na zádech.

Přiznám se bez mučení, kabát v zimě budu nosit i bez dítěte, na parádu! Je opravdu nádherný!

Pro nás mámy velmi praktický věc, náplety na ruce s dírou na palec. Pro nás, které potřebujeme mít neustále prsty k dispozici, ale rády máme teplo na co největší část rukou.

Fotografie z cesty pro děti na autobus:) Rozárce se bunda líbí moc.

Zadní část – kapuce stažená do poutka.

Přepínání vsadky.

Tak nevím, je spokojenější maminka a nebo miminko?

Na závěr bych chtěla poděkovat svému synovečkovi za úžasnou spolupráci při videu i fotografování, ve 3 měsících to byla pro něj jistě náročná práce, byl hodinu bez maminky!