Poradna: strihy@caramilla.cz , FAQ
... střihy ověřené praxí ...

Menu

Objednávky: petra@caramilla.cz

Košík

Tištěné střihy Caramilla

Střihy Caramilla lze koupit i v tištěné formě, v obálce, s titulní stránkou a všemi informacemi, odkazy a QR kódy přímo z tištěného střihu na návod. Šijete, nevíte si rady, načtete si do svého chytrého telefonu kód, která vás odkáže rovnou na všechny informace a návody, nikdy to nebylo lehčí!

Střihy si buď můžete nechat vytisknou v copycentru nebo slepit z A4 vytištěných na běžné tiskárně, ale pokud si tuto práci chcete ušetřit a chcete střih poskládaný do A4, v obálce a s originální krásnou barevnou obálkou, nakupte si u spolupracujících e-shopů.

Při koupi střihu v PDF v e-shopu Caramilla.cz si musíte nechat střih vytisknout v copycentru, ale zároveň tak získáváte možnost mít střih ke stažení kdykoliv znovu a to i v aktuální verzi. Některé střihy průběžně totiž reviduji na základě zpětné vazby. Střihy, které si koupíte u prodejců již vytištěné, máte vždy ve verzi, která byla vytištěna a naskladněna. 

V tištěné podobě v partnerských e-shopech není možné koupit úplně všechny mé střihy, ne všechny jsou do tisku zpracovány. 

Tyto e-shopy mají licencované střihy:

Střihy koupíte v partnerských e-shopech, kde můžete zároveň nakoupit i krásné látky, většinu stejné nebo podobné, ze kterých sama šiji. Má kapacita nestačí na pružné posílání balíčků střihů a zároveň tak vy ušetříte za poštovné, věřím, že mé rozhodnutí takto oceníte:)

Tištěné střihy nabízí partneři v černobílé podobě z důvodu na černobílý tisk i z důvodu, že přes střihový papír je černá mnohem lépe vidět při vytahování střihu.

Pattistudio

Na Pattistudio koupíte střihy v černobílé podobě, kterou jsme zvolily s Janou jako nejpraktičtější ke kopírování na střihový papír. Čáry jsou dostatečně odlišné a kopírování je snadné. Ke střihu obdržíte i barevnou obálku s potřebnými informacemi. Fotonávod a videonávod zůstává elektronicky na stránkách Caramilla.cz (u střihů jsou odkazy a QR kódy).

Informace: http://pattistudio.eu/novinka-strihy-caramilla/
Ke střihům si můžete za jedno poštovné objednat rovnou i látky z Batani látky a budete tak mít vše potřebné po ruce hned v jedné obálce.

NaNi látky

Na NaNi látky koupíte střihy v černobílé podobě. Čáry jsou dostatečně odlišné a kopírování je snadné. Ke střihu obdržíte i barevnou obálku s potřebnými informacemi. Fotonávod a videonávod zůstává elektronicky na stránkách Caramilla.cz (u střihů jsou odkazy a QR kódy).
Střihy si můžete koupit i v prodejně Zamotaná nit na adrese Dobrovského 11, Praha 7.

Biaska

Na Biaska.cz rovněž koupíte střihy v černobílé podobě. I zde je samozřejmostí barevná obálka se všemi potřebnými informacemi.

Máte oblíbeného prodejce látek a rádi byste u něj kupovali i mé střihy, oslovte ho s vaší poptávkou a ráda se s nimi domluvím.