Poradna: strihy@caramilla.cz , FAQ
... střihy ověřené praxí ...

Menu

Objednávky: petra@caramilla.cz

Náhled košíku

Tištěné střihy Caramilla

Střihy Caramilla lze koupit i v tištěné formě, v obálce, s titulní stránkou a všemi informacemi, odkazy a QR kódy přímo z tištěného střihu na návod. Šijete, nevíte si rady, načtete si do svého chytrého telefonu kód, která vás odkáže rovnou na všechny informace a návody, nikdy to nebylo lehčí!

Nechcete střihy tisknout? Caramilla střihy lze koupit též vytištěné

Střihy si buď můžete nechat vytisknou v copycentru nebo slepit z A4 vytištěných na běžné tiskárně, ale pokud si tuto práci chcete ušetřit a chcete střih poskládaný do A4, v obálce a s originální krásnou barevnou obálkou, nakupte si u spolupracujících e-shopů. Takto zpracovaný střih je skvělý též jako dárek.

Při koupi střihu v PDF v e-shopu Caramilla.cz si musíte nechat střih vytisknout v copycentru, ale zároveň tak získáváte možnost mít střih ke stažení kdykoliv znovu a to i v aktuální verzi. Některé střihy průběžně totiž reviduji na základě zpětné vazby. Střihy, které si koupíte u prodejců již vytištěné, máte vždy ve verzi, která byla vytištěna a naskladněna. 

V tištěné podobě v partnerských e-shopech není možné koupit úplně všechny mé střihy, ne všechny jsou do tisku zpracovány. 

Tyto e-shopy mají licencované střihy:

Střihy koupíte v partnerských e-shopech, kde můžete zároveň nakoupit i galanterii či krásné látky, většinu stejné nebo podobné, ze kterých sama šiji. Má kapacita nestačí na pružné posílání balíčků střihů a zároveň tak vy ušetříte za poštovné, věřím, že mé rozhodnutí takto oceníte:)

Tištěné střihy (střihovou příloha) nabízí partneři v černobílé podobě z důvodu, že přes střihový papír je černá mnohem lépe vidět při vytahování střihu. Je to též nejekonomičtější varianta. Součástí tištěného střihu je úvodní barevná titulní stránka se všemi potřebnými informacemi, odkazem na podrobný návod, tabulka, polohování, perokresby.

Fotonávod a videonávod zůstává elektronicky na stránkách Caramilla.cz (u střihů jsou odkazy a QR kódy).

Biaska

Tištěné střihy Caramilla na Biaska.cz (v e-shopu koupíte též velmi kvalitní galanterii, šikmé proužky, pruženky, nitě, tkaničky, krajky, zipy YKK, je zde i menší výběr metráže).

NaNi látky

 

Tištěné střihy Caramilla na NaniLátky.cz. V e-shopu koupíte též metráž všeho možného druhu, krásné látky Paapii, tkané etikety, galanterii a mnoho dalšího.

Galanterie Čendulka

V sekci tištěné střihy najdete na eshopu i Caramilla střihy.

Gaťátka galanterie

U Květušky nakoupíte na jednom místě vše na šití spodního prádla a nově i Caramilla střihy tohoto typu.

Ilustrační fotografie:

Máte oblíbeného prodejce látek a rádi byste u něj kupovali i mé střihy, oslovte ho s vaší poptávkou a ráda se s nimi domluvím.