„Tvorba má být především radost, relaxace a seberealizace. Důležitý je proces. To, že tvoříme samy něco smysluplného. I když výsledek není bezchybný, je náš! „

Caramille Caramilla tak nějak přerostla přes hlavu:-)

Jsem na prvním místě maminka 4 malých dětí a aby mohla dále fungovat Caramilla, tak postupně vzniká malý tým. Mým cílem je, abych pro vás dále mohla dělat nové střihy, návody, psát články, ale přitom zachovala velkou podporu ve formě poradny i facebookové skupinky. Zároveň jsem ale máma na plný úvazek a nerada bych se té role maminky (a také manželky:-) vzdala. Proto se u Caramilly budete setkávat i s děvčaty mé krevní skupiny.

Petra - Caramilla

Petra - Caramilla

Střihy, návody, objednávky, fakturace, články, spolupráce, PR
Martina

Martina

Poradna, články, návody, škola šití
Kristýna

Kristýna

Tištěné střihy, licence
Jana

Jana

Facebooková skupinka, inspirační alba a fotografie
Petra

Petra

Caramilla

Caramilla – Petra

Petra, maminka 4 dětí, nadšenkyně do všeho kreativního. Na prvním místě jsem maminka, co u šití sama relaxuje a realizuje své sny. Snažím se, aby mé návody byly zejména pro začátečnice, sama jsem začínala a stále se učím. Chci, abyste se se mnou šít nebály!

Petra je Caramilla osobně, připravuje pro vás střihy, návody a videa. Snaží se vás povzbudit. Caramilla také sama kdysi začínala od nuly, proto vám moc dobře rozumí. Velmi často páře, našije rukáv do průkrčníku, má špatně nastavené napětí nití a praská jí šev v rozkroku u legin. Chybuje a vašim chybám rozumí.

Petra má na starosti „všechno“, od webu přes fakturaci, po Facebook. Obracejte se na ni, pokud nemůžete využít služeb jejích pomocnic. Čím více času Caramille vyšetříte, tím více bude času na návody, střihy, videa…

Petra má na starosti PR, spolupráci s e-shopy, …

Napsali o mě

Rozhovor s Caramillou (podzim 2018, Prima Receptář)

Rozhovor s Caramillou (jaro 2018, Podnikavá žena)

Video

Rozhovor s Caramillou, už trochu starší.

Martina

Martina

Pomocnice Caramilly

Martina – pomocnice Caramilly

Martina je maminka 3 dětí. Pro Caramillu vede poradnu a spravuje Facebookovou skupinu. Je to vaše záchrana, když si nevíte rady a potřebujete se na cokoliv zeptat. Je to zkušená švadlenka a je připravena vám pomoci. Připravuje pro vás články, návody, systematizuje web, aby byl přehledný a našly jste i to, co jste nevěděly, že na webu je. Připravuje pro vás i některé střihy, její je třeba úžasný střih na kukličku.

Martina je vedoucí projektu „Škola šití s Caramillou“.

Představení mé pomocnice

Rozhovor s Martinou

Kristýna

Kristýna

Pomocnice Caramilly

Kristýna – pomocnice Caramilly

Kristýna je maminka 3 dětí, která se mezi špendlíky a nitě v podstatě narodila. Od malička přihlížela tvorbě svojí maminky – zkušené švadleny z povolání – třídila špendlíky, knoflíky a sbírala z koberce nitě:-) Přesto se sama (mimo pár povlaků na polštáře v dětství a pár sukní v pubertě), do šití skutečně pustila až skoro rok po narození prvního potomka.

Kristýna šije na zakázku a s Caramillou se zná mnoho let, od plenek Caramillího šití.

Bude s vámi komunikovat ohledně licencí a bude mít na starosti spolupráci s e-shopy, které prodávají tištěné střihy (agendu objednávek).

Jana

Jana

Pomocnice Caramilly

Jana – pomocnice Caramilly

Jana je máma tří holčiček. Ruční práce měly v její rodině vždy tradici, ale první šicí stroj si pořídila až po narození první dcery a začala se sama učit podle návodů na internetu. Caramillu objevila ještě před pořízením stroje a téměř vše se naučila podle ní (prý – říká):-). A stále se učí. Šije hlavně pro svoji rodinu, občas pro kamarádky. Kromě šití ji baví focení, kreativní a tvůrčí činnosti obecně (má ráda, když jí pod rukama vzniká něco nového), ráda organizuje všechno možné a nesnáší nudu, pořád musí něco dělat (a proto je v Caramilla týmu správně:)

Pomáhá Caramille zejména se správnou skupinky na Fecbooku a spravuje pro vás alba vašich úžasných výtvorů jako inspiraci.

NEJVĚTŠÍ OPORA CARAMILLY

Největší opora Caramilly je tento vtipálek, díky kterému zvládá péči o 4 děti, pracovat a nikdy nejde spát s prázdným žaludkem.

DALŠÍ OPORY

O web se Caramille pomáhá starat trpělivá webmasterka – a také maminka dvou dětí – Anita. Grafiku pomáhá zpracovávat do precizní podoby Iva. O vzorné učetnictví se stará Míša.