Poradna: strihy@caramilla.cz , FAQ
... střihy ověřené praxí ...

Menu

Objednávky: petra@caramilla.cz

Košík

Dárkové poukazy / Virtuální peněženka

Od 18. 12. 2018 je zprovozněn  nový systém dárkových certifikátů. Výhoda je, že certifikáty koupené po tomto datu nejsou jednorázové na určitou částku, ale fungují jako kredit v korunách, který lze u Caramilly postupně utrácet. Vždy se odečte aktuální sleva z objednávky a zbytek zůstává pro další využití. Platnost kódu zaniká až ve chvíli, kdy je na kontu stav nula. Jak zjistit stav vašeho kreditu se dozvíte zde.

Dárkové certifikáty můžete využít jak na dárky, tak pro sebe jako jakousi virtuální peněženku. Má to nespornou výhodu v “ihned nákupu”. Koupíte si například kredit 1000 Kč na celý rok a pak kód zadáváte, dokud nevyčerpáte, a každý střih takto koupený, máte ihned k dispozici, ihned po nákupu se vám objeví odkaz na stažení střihu. Je to ještě rychlejší a praktičtější než GoPay.

Navíc tyto kredity budou finančně zvýhodněny, aby tak byly odměněny stálé zákaznice, které častěji podle střihů šijí.

Dárkové poukazy koupíte zde.

Video, jak nakupovat na kredit najdete zde:

POZOR, KÓD MUSÍTE ZADAT CELÝ, TZN. VČETNĚ JMÉNA NA ZAČÁTKU, POKUD JEJ KÓD OBSAHUJE!

Např. Petra-104051-98480-100565

Načasováno na část videa, kde mluvím o kreditech.

Náhled certifikátu, kde si můžete vyplnit jméno obdarovaného a osobu darujícího.

Jak zjistím stav kreditu?

Kontrola zůstatku voucheru

 

Věřím, že zlepšování služeb Caramilla.cz vám udělá radost a tímto moc děkuji své webmasterce Anitě, která pro mne toto rozšíření e-shopu našla a vysvětlila mi, jak s ním pracovat. 

Do budoucna pro vás chystáme ještě další vylepšení dárkových certifikátů, aby bylo nakupování ještě více praktické a hlavně variabilní. Moc se na to těšíme, ale systém je tak složitý, že to chce velmi mnoho času to probádat a otestovat:-)