5. srpna byl spuštěn úplně nový web. Konvertoval se veškerý odkaz i objednávky ze starého, takže můžete být klidní, o žádné své střihy nepřijdete.

Všechny objednávky jsou platné a stahování střihů stále bez omezení. Jediné omezení je, že nefungují nyní staré odkazy z mejlů (před 5. srpnem 2018).

Ze starých odkazů v mejlu si bohužel střihy nestáhnete.

!!!NIKDO NEMUSÍ ŽÁDNÝ MŮJ STŘIH, KTERÝ KOUPIL PŘES E-SHOP A NEJDE MU ZE STARÝCH ODKAZŮ STÁHNOUT KUPOVAT ZNOVU!!!

Všechny střihy si stáhnete ze svého profilu po přihlášení, více v nápovědě.

Všem, kteří objednali od 1. 1. 2018 byly ve dnech 6. – 7. srpna 2018 poslány nové odkazy z webu (objednávky mají jen jiná čísla, ale data sedí a odkazy v nich jsou platné). Z těchto odkazů si střihy stáhnete. Pokud je nevidíte v běžné poště, podívejte se, prosím, do spamu.

Rok 2017 a starší objednávky hromadně posílány nebyly. Kdo by potřeboval, ozývejte se individuálně. Pokud budu u e-mailu k dispozici, střihy vám pošlu, v září se nám narodilo 4. dítě, tak je teď času u počítače málo, prosím o velkou shovívavost, děkuji.

Kontakt pro objednávky:

E-mail petry (kontakty a nebo v záhlaví) a uveďte e-mail, ze kterého jste objednávali a datumČísla objednávek ze starého webu nejsou v systému platná.

Děkuji a všem se omlouvám za komplikace, cílem bylo pro vás mít hezčí a přehlednější web, ale realizace je bohužel až moc náročná…

Info staré verze střihů a nové verze střihů (zpracované v PC barevně):

Všechny střihy, které byly jen překresleny do PC a zpracovány moderněji a jsou stejné nebo velmi podobné, si stáhnete ze svých odkazů nebo profilu v aktuální verzi (tisk A4).

Střihy, které se lišily ve střihových dílech nebo výrazně ve velikostech, které set obsahoval, bohužel k dispozici všem zdarma nejsou, ale stále můžete stahovat původní, vámi zakoupenou verzi.

Informace o tom, jaké verze si může kdo stáhnout, najdete většinou u příslušného fotonávodu ke střihu (informace ke střihu na webu).

Staré střihy na A0 

Pro tisk na A0 u objednávek, kde jste kupovali v době, kdy ještě nebyla k dispozici A0 nejde vložit už dodatečně do vašich odkazů, technicky jde dát jen jeden soubor za jeden a to volím A4, kterou jste objednali a koupili a kterou všichni vytisknou.

Díky přechodu na nový web máte nyní všichni načtené aktuální odkazy na střihy ve vašem profilu a tedy A0 k dispozici všude tam, kde to technicky šlo. Proto nezasílám A0 e-maily. Toto platí pro všechny registrované a objednávky po 1. 1. 2018. Kdo má např. střih na dámské kalhoty z roku 2017 a není registrován, pošlu mu e-mail s novými odkazy a tam už A0 bude mít:)

Některé střihy byly nahrazeny jinou verzí a stará stažena z e-shopu, jsou to střihy na pár stránek (3 – 4 stránky A4 – dětské tepláčky pro miminka, softshellové kalhoty pro miminka), tam bohužel není možné poslat A0, protože bych musela posílat e-mailem každému zvlášť, třeba až do roku 2011. Bohužel toto není v mé kapacitě. Věřím, že 49 Kč není překážka při potřebě mít A0 si střih koupit.

Které střihy nejde zdarma stáhnout z objednávky v nové verzi:

Mikinu s raglánovým rukávem (nový střih obsahuje jiné střihové díly než starý a nešlo tedy soubor přehrát novým).

Bundu s raglánovým rukávem (nový střih je v jiném setu velikostí a kapuc, nešel tedy přehrát jeden soubor druhým).

Dívčí spodní kalhotky (nový střih neobsahuje stejné velikosti jak starý střih)