Nové verze střihů zdarma jsou k dispozici všem, kteří nakupovali střih přes e-shop.

Pokud je vydána nová verze střihu a vy jste jej již dříve kupovali přes e-shop, dostanete se k ní těmito způsoby (podle toho, zda máte či nemáte registraci a střihy stahujete přes odkaz v mailu nebo ze svého účtu na webu):

Střih koupený přes e-shop stáhnete takto:

KLIKNETE NA ODKAZ PRO STAŽENÍ SOUBORU (A4, A2, …):

A) V odkazech v e-mailu, který vám KDYSI se střihem přišel (přehrané jsou soubory, které mají stejné jméno a proto jdou stáhnout, ale obsah je jiný)

B) Ve svém profilu v účtu

Nápověda:

1. Mám účet na Caramilla.cz a aktualizovaný střih jsem kupoval/a přes tento účet -> aktualizovaný střih najedete pod původním odkazem ve svém účtu (starý soubor je přehraný novým).

2. Mám účet na Caramilla.cz, ale aktualizovaný střih jsem kupoval/a ještě před založením tohoto účtu nebo nepřihlášená k tomuto účtu jako nákup bez registrace

nebo

3. Nemám účet na Caramilla.cz, nakupuju bez registrace

-> odkaz na stažení střihu vám přišel do mailu, z nějž byste si ho měli stáhnout. Pokud jste nakupovali od srpna 2018 doteď, pak odkazy v mailu fungují. Pokud jste nakupovali dříve, přečtete si, prosím, tento článek o přechodu na nový web a o tom, jak se dostat ke starým střihům kupovaným bez registrace:

Nejdou mi odkazy na střihy v mejlu, co mám dělat? Jak získám novou verzi střihu?

Díky za pochopení, snažíme se pro Vás střihy udržovat aktualizované, ladit chybky, které objevíme, odstraňovat nedokonalosti, na které nás upozorníte, ale někdy je to technicky náročnější 🙂

Střihy objednávané mimo e-shop (tedy PDF do mejlu jako příloha)

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ aktualizace zdarma neplatí pro historické staré objednávky, kde se střih posílal v příloze jako PDF. Není bohužel v kapacitě Caramilly nahrávat soubory někam na úschovnu (do mejlu jsou velké) a posílat vám mejly ke stažení zdarma. Den má 24 hodin a ona 4 maličké děti. Starší střihy byly koupeny tak, jak byly inzerovány, tedy ručně dělané, na A4, černobíle. Jsou plně funkční a bez závad. Pokud pro vás je lákavé počítačové zpracování, můžete si střih třeba za 49 Kč znovu koupit. Pokud pro vás investice je velká nebo nesmyslná (ano, je, protože střih již přeci máte:-), šijte podle střihu, co jste jednou již koupili, vůbec nic mu není, jen je prostě zpracován v jiné podobě. Caramilla v 90% případů šije podle starých verzí střihů, protože je má už na papíře, v šanono, označené a není čas je inovovat. Takže budeta na tom stejně jako ona:-)

Mám mnoho zákaznic, které si nové zpracování koupí, aby podpořily tuto práci vylepšování. Grafická práce na střizích rozhodně není zadarmo a já si moc této podpory od všech věrných vážím, děkuji!