Po dlouhé době vyšel slíbený střih na pánskou klokanku. Do setu na mikinu pro celou rodinu to bylo poslední puzzle.

Moc děkuji všem testerkám, které před Vánocemi ochotně šily zkušební střih a posílaly fotky a reference.  Bohužel nezbývaly síly na dotažení a když už konečně jsem střih předala na grafiku, přišlo to, co přišlo a zasáhlo nás to všechny… a od té doby jedeme víceméně jen roušky a další pomůcky pro zdravotníky a potřebné.

Tohle je pro nás vlastně velké pohlazení po duši a pocit normálu. Dáváme do prodeje po dlouhé době konečně “normální střih”:-)

Nicméně nás to těší, že jsme mohly tolik různých roušek zkusit, vymyslet, pomoci zpracovat návody a budeme v tom dále pokračovat. Dále šiji a zkouším co mi přijde pod ruku a články v sekci o rouškách neustále aktualizujeme, protože informace se mění, a také naše zkušenosti se mění.

Tímto moc děkuji všem holkám v týmu, které se starají o aktualizaci a pomáhají s webem. Martině, Kristýně, Janě a také Ivě, která zpracovala v rekordním čase střih na pánskou mikinu, a také Petře, která bdí nad skupinkou na Facebooku ve chvílích, kdy my hrotíme právě roušky a další úkoly, co si na nás doba nachystala.

Všem děkujeme za podporu, pozitivní ohlasy, ale i náměty na další zamyšlení a konstruktivní kritiku.

Opatrujte se.

Střih:

Pánská mikina přes hlavu KLOKANKA XS – XXXXL SET (3 typy kapucí/stojáček/2 druhy kapes)

Střih je zpracován do vrstev – můžete si vybrat, které velikosti budete tisknout (všechny nebo jen vybrané).

Více o tisku střihu ve vrstvách.

Střih vám přijde na A4 tisknutelné na běžné domácí tiskárně (po vytištění si slepíte, součástí střihu je přehledné schema, jaké listy jsou v dané příloze a jak máte lepit k sobě). Střih obdržíte též ve formátu A0, který lze nechat vytisknout v copycentru a nemusíte již lepit. Obě verze jsou v černobílé i barevné.

Střih je určen pro soukromé účely. Více o možnosti využití střihů i pro komerční účely v Nápovědě.

Informace a návody:

Klokanka / Mikina přes hlavu: dětská, dámská, pánská (střih a návod)

Fotografie našich milých skvělých mužů modelů:

Všem moc děkuji a prosím, posílejte fotky dále!

Tohle je nejlepší fotka mikiny, co máme! Boží, boží, boží! Děkujeme!