Zúčastnili jste se na jaře rychlého 8týdenního kurzu, ve kterém jste se naučili základy šití a chtěli byste takto společně pokračovat i se složitějšími projekty?

Nebo jste absolvovali celou velkou Školu šití a stýská se Vám po společném šití?

Nebo šít umíte, ale rádi byste byli na pár týdnů členy komunity, která dokáže nakopnout, podpořit a ocenit při šití výrobků podle společného návodu?

Pokračovací kurz šití:

Pro Vás všechny je určen pokračovací kurz. Bude trvat 8 týdnů a společně se podíváme na různé vychytávky při šití 4 projektů. Na každý projekt tak budou dva týdny. V prvním týdnu si vždy probereme nějakou z oblastí dopodrobna a vyzkoušíme si různé varianty na vzorcích, v druhém týdnu se pak vrhneme do šití kusu oblečení, v němž nacvičené uplatníme.

A čím se budeme zabývat?

V prvních dvou lekcích se budeme podrobně věnovat kapsám. Zatímco v začátečnickém kurzu či škole šití jsme se většinou omezili na jednoduché kapsy klínové, teď přijdou na přetřes ty obávanější.

Třetí a čtvrtý týden si posvítíme na zipy.

Pátou a šestou lekci věnujeme podsádkám, kde všude se dají využít a jaké jsou způsoby vypracování? Fajnšmekři se mohou pustit třeba do véčkového výstřihu 😉

Poslední dva týdny se zaměříme na knoflíkové dírky a jejich využití v praxi – ušijeme si něco s límečkem či légou:-)

Cena kurzu: 650 Kč

Od nás obdržíte: 650 Kč kredit na střihy dle vlastního výběru s roční platností, 8x newsletter přímo do Vaší mailové schránky, možnost sdílet s námi své první úspěchy i neúspěchy, benefity v podobě slev do partnerských e-shopů, možnost objednat si limitované etikety s grafikou Caramilla.

Návody a obsah kurzu jsou jako obvykle zdarma, platíte pouze střihy dle vlastního výběru!

Kdy bude kurz začínat?

Začínat budeme v pondělí 9. října.

Jak kurz koupit?

1. V eshopu nebo přímo přes ikonku zde:

2. Přihlášení k odběru:

Po zakoupení kurzu je třeba zadat svůj e-mail pro posílání jednotlivých dílů, nezapomeňte na to, aby vám žádný díl neutekl:-) V mailu s dokončenou objednávkou, který Vám přijde po uhrazení, najdete PDF, které Vás celou registrací provede. Do formuláře zadejte mejl toho, kdo kurz bude odebírat:-)

3. Nastavení filtru ve schránce:

Po zkušenostech z uplynulého ročníku, kdy většina emailových poskytovatelů zpřísnila svoje pravidla pro vyhodnocování co je a není spam přidáváme ještě tento  bod. Aby Vám maily z domény Caramilla.cz nepadaly do spamu, doporučujeme nastavit si filtr, jak to provést na gmailu najdete v tomto návodu, věříme, že u ostatních schránek to bude obdobné:-)

Aktuální chyby a komplikace na webu Caramilla

4. Pokud by Vám přesto nějaký mail během pondělního dopoledne nedorazil, určitě mě neprodleně kontaktujte na mail skolasiti@caramilla.cz, mrknem na to 😉