Rádi byste uměli alespoň trochu šít? Nevíte si rady, jak začít? Nerozumíte pojmům, které se při šití používají a cítíte se ztraceni? Potřebujete pomocnou ruku v začátku?

Právě pro vás jsme připravily krátký úvodní kurz šití pro úplné začátečníky.

Půjde o opakování kurzu, který byl vypsán na jaře 2020 a měl velký ohlas. I tento kurz tedy bude určen úplným začátečníkům, nejde o pokračování pro ty, kdo už tento kurz absolvovali. Pro ty je připraven Pokračovací kurz šití.

Zde si můžete pustit Petřinu pozvánku do kurzu:-)

Osmitýdenní kurz

Protože v podzimních měsících není tolik času pro velkou Školu šití, rozhodly jsme se otevřít další ročník Školy šití zase až na jaře 2021. Abychom ale vyšly vstříc těm, kdo se chtějí naučit šít už před Vánoci, vypisujeme rychlý kurz v osmi týdnech. Kurz podobného formátu, který se uskutečnil letos na jaře, byl 6týdenní, teď jsme se rozhodly dva týdny přidat jako bonus 🙂

Jak bude kurz probíhat?

Zakoupíte si kredit na střihy v hodnotě 650 Kč (650 Kč je cena kurzu, tím získáváte přesně 650 Kč na nákup střihů dle svého výběru v e-shopu), kredit na střihy v e-shopu bude platit 1 rok od zakoupení.

(Pokud budete tedy mít už z dřívějška zakoupený střih, podle kterého budeme v kurzu šít, můžete si místo toho vybrat jiný třeba po skončení kurzu.)

Každý týden Vám do e-mailu přijde newsletter s motivačním videem, daným tématem, články a úkoly pro vás.

Splněné úkoly budete moci sdílet ve skupině na Facebooku pod daným příspěvkem a nebo nám je poslat e-mailem.
Jako bonus Vás čekají slevy do partnerských e-shopů a také možnost získat se slevou licencované etikety s motivy Caramilla (jsou jen pro účastníky našich kurzů).

Cena kurzu: 650 Kč

Od nás obdržíte: 650 Kč kredit na střihy dle vlastního výběru s roční platností, 8x newsletter přímo do Vaší mailové schránky, možnost sdílet s námi své první úspěchy i neúspěchy, benefity v podobě slev do partnerských e-shopů, možnost objednat si limitované etikety s grafikou Caramilla.

Návody a obsah kurzu je zdarma, platíte pouze střihy dle vlastního výběru. 

(Pro úplnost dodáváme, že v podzimním běhu nebudeme vypisovat typ Premium s videosetkáními, nemáme na to teď bohužel časové kapacity.)

Kdy bude kurz začínat?

Kurz začne v pondělí 5. 10. 2020. Celkem Vám přijde 8 dílů, končit tedy budeme se začátkem adventu.

Co všechno se na kurzu naučíte?

Projdeme základy šití od úplných začátků. Vynecháme tedy úvodní kapitolu pořizování stroje, ten by bylo dobré mít už před začátkem kurzu, ať se tím zbytečně nezdržujeme 🙂 Ale povíme si vše o pořizování pomůcek, jehel, nití, látek… Projdeme si, jak zakoupit a vytisknout střih a jak podle něj něco ušít. A samozřejmě budeme šít – ušijeme si základní výrobky jako jsou čepičky, nákrčníky, tepláky, trika. Ale i třeba nějakou tu dekorativní záležitost. Zkrátka můžete si být jisti, že pod stromečkem budou moci Vaši známí najít Vaši autorskou tvorbu 🙂

Základy šití (on-line kurz) pro začátečníky