Zúčastnili jste se na jaře rychlého 6týdenního kurzu, ve kterém jste se naučili základy šití a chtěli byste takto společně pokračovat i se složitějšími projekty?

Nebo jste absolvovali celou velkou Školu šití a stýská se Vám po společném šití?

Nebo šít umíte, ale rádi byste byli na pár týdnů členy komunity, která dokáže nakopnout, podpořit a ocenit při šití výrobků podle společného návodu?

Pokračovací kurz šití

Pro Vás všechny je určen pokračovací kurz. Bude trvat 8 týdnů a společně se podíváme na různé vychytávky při šití 4 projektů. Na každý projekt tak budou dva týdny. V prvním týdnu si vždy probereme nějakou z oblastí dopodrobna a vyzkoušíme si různé varianty na vzorcích, v druhém týdnu se pak vrhneme do šití kusu oblečení, v němž nacvičené uplatníme.

A čím se budeme zabývat?

1.  + 2. týden – kapsy – všechny druhy a jejich precizní vypracování

3. + 4. týden – zip

5. + 6. týden – podsádky

7. + 8. týden – knoflíková dírka, límeček

Cena kurzu: 650 Kč

Od nás obdržíte: 650 Kč kredit na střihy dle vlastního výběru s roční platností, 8x newsletter přímo do Vaší mailové schránky, možnost sdílet s námi své první úspěchy i neúspěchy, benefity v podobě slev do partnerských e-shopů, možnost objednat si limitované etikety s grafikou Caramilla.

Návody a obsah kurzu je zdarma, platíte pouze střihy dle vlastního výběru. 

Po zakoupení kurzu je třeba zadat svůj e-mail pro posílání jednotlivých dílů, nezapomeňte na to, aby vám žádný díl neutekl:-) Zadejte mejl toho, kdo kurz bude odebírat:-)

Kdy bude kurz začínat:

Začínat budeme už 28. září. Poslední možnost zakoupit kurz je 5. 10. Pokud do 5. 10. kurz bude zaplacen (objednávka zpracována a vyřízena), bude vám zaslán ještě i 1. díl.

Pokračovací kurz šití (on-line kurz)