Vánoce jsou definitivně za námi, nový rok v plném proudu… ale ještě se na moment do svátečních dní ve vzpomínkách vrátíme. Je tu vyhodnocení soutěže o nejlepší fotku u stromečku v Caramilla šatech!

První dvojici vítězek jste vybrali hlasováním v albu na facebooku. V kategorii “Dámy” se nejvíc líbila fotka Terezy a v kategorii “Rodiny, děti a páry” jste nejvíc “lajků” udělili autentické rodinné fotce Alexandry :-).

Vybíraly jsme i my z Caramilla týmu. Z dam se nám nejvíce líbila Ema a z rodinných fotek trojlístek od Sandry.

Tereza šila šaty s křížením na prsou a půlkolovou sukní. Střih upravovala jen v tom, že každý díl prodloužila o 2 cm a sedí jí tak perfektně (měří 177 cm).

Ema šila dle střihu na pouzdrové šaty s běžným rukávem a lodičkovým výstřihem. Prodloužila rukávy a zmenšila výstřih.

Sandra ušila klukům mikiny klokanky a malé slečně tričko užšího střihu s nabíranou sukénkou.

Všem oceněným moc gratulujeme a posíláme poukázky na střihy! 🙂

 

A protože i ostatní zaslané fotografie byly moc pěkné a byla by škoda si je nechávat pro sebe, můžete se inspirovat i následujícími vánočními “outfity” 🙂

Petra: šaty z trička s běžným rukávem a půlkolové nebo kolové sukně.

Vanda: Živůtek šatů i tričko podle střihu na tričko s obyčejným rukávem (užší střih), sukně u šatů je nařasený obdélník, ve švech všité kapsy.

Petra: Vínové a zelené dámské šaty podle mikiny klokanky a holčičky mají šaty podle trika s klasickým rukávem a přidané nařasené sukýnky.