Univerzální mikina pro všechny nastávající maminky 3 v 1– má prodloužený a tvarovaný přední díl tak, aby se do ní schovalo i bříško před porodem, následně lze použít nosící vsadku a nosit miminko v šátku nebo nosítku (na nosící fotce má Kryštof vel. 80 a 10 kg, což už na nošení na břichu není, ale stále se vejde:) a také lze mikinu dole stahnout a podehrnout a nosit úplně běžně, dělá dole trochu balonový střih a pěkně schová zůstatky po volném bříšku po porodu (nosím ji stále, i skoro rok po porodu:).

Mikina je tvarovaná tak, aby lahodila hezkým mateřským křivkám, nebyla pytlovitá a zdůraznila hezké tvary těhotné postavy. Alespoň já to tak vnímám (odmátala jsem v těhotenství nosit manželovi mikiny!)
Vsadka je tvarovaná tak, aby dělala při nošení u mikiny hezký tvar (tzn. dole, kde není nic, tak je stažená, nahoře, kde je třeba přes zádíčka nejvíce místa, je široká – tvar jsem navrhovala na základě své nosící praxe). Je malá a skladná, vejde se mikině do kapsy.
Mikina je zdobena aplikací “odstřižků”. Opatřeno vyšívaným logem za zadním díle z lícové a logem z rubové části:)
Šito z modré svetroviny z Batani, která má tak krásnou barvu, že jsme ji už vykoupily:) Barva je tmavší než na fotce, špatně se fotí.