Šijete si na sebe slavnostní šaty ke stromečku? Nebo dokonce celé rodině? Pokud ano, můžete se zapojit do soutěže o nejlepší fotku u stromečku v Caramilla šatech!

Často my maminky šijeme (nejen na Vánoce) hlavně na děti a sebe tak trochu odbýváme… Pojďme si také udělat radost pěknými šaty podle jednoho z caramillích střihů :-). A když nám pošlete fotku, budeme mít radost i my v Caramilla týmu a následně třeba i Vy, protože nejhezčí fotky odměníme poukázkou na střihy!

Ale protože skvěle rovněž vypadá, když je sladěná celá rodina nebo sourozenci spolu, těšíme se i na fotky rodinné a sourozenecké 🙂

Soutěž

Oblečte se ke stromečku do oblečení ušitého podle Caramilla střihů, vyfoťte se a do 5. ledna 2023 pošlete fotku na jana@caramilla.cz. 

Soutěžíme ve dvou kategoriích:
1. Dámy – sólo fotka v šatech ušitých podle Caramilla střihu (počítá se i komplet trička a sukně).

2. Rodiny, děti a páry – fotka skupinky (samotných dětí, dětí s maminkou nebo s tatínkem, celé rodiny, s prarodiči a dalšími členy rodiny…) nebo páru, na které velká část oblečení bude ušitá podle Caramilla střihů (např. šaty a sukýnky u holčiček, trička u kluků, atd.). 

Ze zaslaných fotek vytvoříme na facebooku na stránce Caramilla alba a vy sami svým hlasováním během několika dní vyberete ty nejhezčí fotky v obou kategoriích! Zároveň vybereme své favority i my z Caramilla týmu.  

Podmínky pro zařazení do soutěže
  • Fotka nemusí být nutně pořízená na Štědrý den u stromečku s nadílkou. Klidně i později a stromeček můžete případně vyměnit za jiné vánoční aranžmá.
  • Šaty a jiné oblečení mohou být klidně ušité již dříve, fotka ale musí být z letošních Vánoc.
  • Můžete poslat fotky do obou kategorií, ale do každé pouze jednu, tu nejlepší :-).
  • K fotkám prosím napište, podle kterého střihu je ušito, případně s jakými úpravami.
  • Aby fotka mohla být zveřejněna (a tedy soutěžit), nezapomeňte nám prosím udělit souhlas se zveřejněním, tedy připište do e-mailu s fotkou ještě kouzelnou větu “Souhlasím se zveřejněním fotografie na webu caramilla.cz a na facebookové stránce Caramilla.” 

 

 

A pokud ještě v šatníku žádný kousek vhodný do soutěže nemáte, ale chcete se zapojit, můžete vybírat třeba z následujících střihů:

Horkou novinkou jsou dámské šaty s křížením na prsou a půlkolovou sukní:

Šaty s křížením na prsou a půlkolovou sukní do pasu 32-56

Oblíbené jsou také pouzdrové šaty s běžným rukávem a lodičkovým výstřihem:

Pouzdrové šaty s běžným rukávem a lodičkovým výstřihem (32-56)

Všechny střihy na dámské šaty najdete v eshopu zde.

Pro holčičky můžete střihy na šaty a sukénky vybírat tady.

Střihy na dětská trička pro kluky i holky jsou zde.

A pokud budete chtít ladit i pány, tak třeba trička najdete tady.