Šijete si na sebe slavnostní šaty ke stromečku? Nebo dokonce celé rodině? Pokud ano, můžete se zapojit do soutěže o nejlepší fotku u stromečku v Caramilla šatech!

Často my maminky šijeme (nejen na Vánoce) hlavně na děti a sebe tak trochu odbýváme… Pojďme si také udělat radost pěknými šaty podle jednoho z caramillích střihů :-). A když nám pošlete fotku, budeme mít radost i my v Caramilla týmu a následně třeba i Vy, protože nejhezčí fotky odměníme poukázkou na střihy!

Ale protože skvěle rovněž vypadá, když je sladěná celá rodina nebo sourozenci spolu, těšíme se i na fotky rodinné a sourozenecké 🙂

Soutěž

Oblečte se ke stromečku do oblečení ušitého podle Caramilla střihů, vyfoťte se a do 5. ledna 2023 pošlete fotku na jana@caramilla.cz. 

Na fotce může být sólo dáma, rodina, děti, pár… podmínka je, že velká část oblečení na fotce bude ušitá podle Caramilla střihů (dámy šaty, počítá se i komplet trička a sukně, holčičky např. šaty nebo sukénky, kluci trička atd.). 

Ze zaslaných fotek vytvoříme na facebooku na stránce Caramilla album a vy sami svým hlasováním během několika dní vyberete tu nejhezčí fotku! Zároveň vybereme svého favorita i my z Caramilla týmu.  

Podmínky pro zařazení do soutěže
  • Fotka nemusí být nutně pořízená na Štědrý den u stromečku s nadílkou. Klidně i později a stromeček můžete případně vyměnit za jiné vánoční aranžmá.
  • Šaty a jiné oblečení mohou být klidně ušité již dříve, fotka ale musí být z letošních Vánoc.
  • Pošlete pouze jednu fotku, tu nejlepší :-). 
  • K fotce prosím napište, podle kterého střihu je ušito, případně s jakými úpravami.
  • Aby fotka mohla být zveřejněna (a tedy soutěžit), nezapomeňte nám prosím udělit souhlas se zveřejněním, tedy připište do e-mailu s fotkou ještě kouzelnou větu “Souhlasím se zveřejněním fotografie na webu caramilla.cz a na facebookové stránce Caramilla.” 

 

 

A pokud ještě v šatníku žádný kousek vhodný do soutěže nemáte, ale chcete se zapojit, můžete vybírat třeba z následujících střihů:

Horkou novinkou jsou šaty Sisi s řasením pod klíční kostí a kolovou sukní:

Sisi – šaty s řasením pod klíční kostí a kolovou sukní do pasu 32-56

Krásně vypadají také dámské šaty s křížením na prsou a půlkolovou sukní:

Šaty s křížením na prsou a půlkolovou sukní do pasu 32-56

Oblíbené jsou také pouzdrové šaty s běžným rukávem a lodičkovým výstřihem:

Pouzdrové šaty s běžným rukávem a lodičkovým výstřihem (32-56)

… nebo pouzdrové šaty s křížením na prsou.

Pouzdrové šaty s křížením na prsou (hladké a s nabíráním na boku) 32-56

 

Všechny střihy na dámské šaty najdete v eshopu zde.

Pro holčičky můžete střihy na šaty a sukénky vybírat tady.

Střihy na dětská trička pro kluky i holky jsou zde.

A pokud budete chtít ladit i pány, tak třeba trička najdete tady.