Velmi všem děkujeme za nabídky pomoci mé kamarádce v nouzi, přišlo jich opravdu hodně. Hodně věcí už jsme sehnali – jen díky vám a vaší pomoci!
Co by kamarádka ještě potřebovala jsou polštáře. Výplň aby nebyla peří, chlapeček je alergik (ovčí vlna atp. být může, naopak vítáno:). Nenašly by se u někoho polštáře v nějakém rozumném stavu, aby v nich mohly spát i děti?:-)
Peřiny jsme už sehnali, děkujeme moc za pomoc!
Dále kamarádka upotřebí i domácí zavařeniny. Dětskou výživu potřebovala Nutrilon č. 1, ale pár se vás už nabídlo pomoci, tak to už není úplně akutní, aby zase neměla moc krabic, které pak už nevyužije.
Zavařenin už pár máme, ale těch není nikdy dost při 4 dětech:)
Ještě by potěšilo oblečení na děti – holčička vel. 62 a chlapeček vel. 84, kdo můžete postrádat něco v rozumném stavu, tak pište:)
Moc moc všem děkujeme, je vidět, že tenhle blog sdružuje nejen šicí nadšence, ale i lidi se srdcem na pravém místě! Už jen ta vlna solidarity člověku v nouzi dodá hodně energie a síly bojovat o přežití.
Někteří z vás se ptáte i na číslo účtu, kdo byste měl zájem o tuhle formu pomoci, o kterou jsme si nechtěly říkat, ale hodně z vás to nabízí, tak účet k dispozici přímo na kamarádku mám a mohu poskytnout, každá koruna je dobrá, i blbých 50 Kč pomůže.
K dispozici mám i fotky bytu pro ty, co mají silnější žaludek a chtějí se podívat, co jí zbylo jako byt pro život se čtyřmi dětmi…
Více informací na mém mejlu petra.machackova(zavináč)gmail.com
Aktualizace 30. 12. 22:50