Čtenářka Vendula mne poprosila o sdílení svého dotazníku ke kojení, jelikož mezi vámi, čtenářkami mého webu, je hodně maminek, co by jej třeba rádo vyplnilo. Tak prosím o účast. Více níže:

Dobrý den,
jsem studentka medicíny a maminka 2 malých dětí (2 roky a 4,5 měsíce). Píšu státnicovou práci z Hygieny a Sociálního lékařství na téma Kojení. Chtěla bych vás poprosit o 5-10 minut vašeho času ke sdílení vašich vlastních zkušeností s kojením v tomto dotazníku ( http://kojeni-a-jeho-vyznam.vyplnto.cz/ ). Dotazník, alespoň jeho kratší část, mohou zodpovídat i muži!
K výběru tématu mě vedly vlastní zkušenosti a také cítím, že téma kojení začíná být, a je to jen dobře, v dnešní společnosti hodně aktuální. I když snahy a péče dětských sestřiček a lékařů doznaly za poslední roky ohromný posun k podpoře kojení, a vzrostla i informovanost maminek, stále tu ještě velké mezery jsou. Kojení je naprosto normální a přirozená věc a je to to nejlepší, co do začátku můžeme dát svým dětem. Bylo by dobré, kdyby to tak vnímalo co nejvíce lidí kolem nás.
Byla bych moc ráda, kdyby výsledky této práce byly přínosné a vy mi k tomu můžete pomoci. Děkuji vám.
Vendula Pourová Vlasáková