Letošní dovolená v Alpách byla ve znamení testování všech těch skvělých funkčních materiálů, které se mi doma za poslední dobu nastřádaly, takže následující fotky můžete brát jako takovou malou módní přehlídku 🙂

Zde na Geichtspitze mám běžné legíny z materiálu Lycra z Michelles Design  – je skvělý, hezky pružný, tenčí, ale i na legíny mi přijde OK. Trochu jsem se bála o oděry (lezly jsme po skalách, takže zadkem jsem určitě sem tam vzala šutr) a zvládly to na 10/10, bála jsem se černého zadku, protože jsem měla jen tuhle světlou látku, ale špína (běžná, suchá), se na nich nedrží. Šila jsem si je na běhání, ale i na hory byly super, odlezla jsem v nich toho hodně, nedrží vlhkost a jsou hned suché, materiál skvěle větrá a není hutný jako některé legínoviny. Na boku mám kapsičku z obdobného materiálu, ve které jsem měla mobil, tudíž jsem ho měla pořád po ruce, nevypadl, fakt skvělé, jak je to pružné, tak mobil je v bezpečí kapsičky, která neplandá.

Sportovní tílko z materiálu Ritmo z Michelles Design – skvělý, prodyšný, doporučuju! Je lehounce průsvitný, takže se nehodí na legíny, ale na tílko je perfektní.

Triko s balonovými rukávy. Vidíte ho, že jo?:-D Tričko je z mého oblíbeného prémiového funkčního úpletu z Unuodesign v té novější lehčí verzi, do hor skvělý materiál (je třeba pořídit variantu nepočesanou a žíhanou).

Na fotce dole je Lech a za ním špička Säulingu.

Na fotce dole je vidět Plansee. 

 

Tílko se špagetovými ramínky z materiálu Lycra. Je to skvělý materiál, lehký a prodyšný, není hutný a dobře větrá. Nemám v něm pocit “tepla” jako v některých sportovních úpletech, i když není tak chladivý jako třeba podobný úplet leginne nebo microfresh. Na fotce je za mnou vidět Zugspitze:-)

Sportovní tílko z téhož materiálu – Lycra. Kalhoty jsou též mé naprosto nejoblíbenější na sport, jsou z extra pružícího sportovního plátna Silver a též netáhnou vlhkost. Na horách, kde je člověk zpocený od batohu top materiál.

Sportovní tílko ve verzi více vykrojené.

Triko s přinechaným rukávem – výhled na Zugspitze. Materiál je běžný bavlněný úplet s elastanem z DaJa. Kočička z flitrů je vystřižená z poděděných nenositelných šatů z tržnice. A nyní dostala nový háv:-) Top tričko!

Běžné dívčí legíny užší střih – ustřižené dlouhé s dírami na kolenou na kraťasy. Taky to tak děláte? 🙂

Rozárka v tričku s přinechaným rukávem…s recy kočičkou:-D Taky vaše děti tyhle třpytivé šílenosti tak milují?:-D

Běžné tričko užší střih. Je Rozince už letos malé, ale nechce se ho vzdát. A její taneček na Plansee. Proužky jsou opět DaJa – běžný úplet bavlna s elastanem. Aplikaci jsem tvořila z metráže s flitry a už nikdy více:-) 

Můj výlet se 3 dětmi do hor, moc jsem si to užila, dětem jsem nestačila. Jasmí má na sobě legíny z materiálu Leggine. To už je stálice.

U kapličky. Výhled na Säuling.

Selfie naší výpravy se Säulingem.

Mamatrip na Säuling. 2+2 děti a my matky od celkem 9 dětí. Bylo to super. Budily jsme teda se švagrovou dost pozornosti:-) Dolů je pohled na Plach a Reutte.

Na vrcholu. 1100 m převýšení, 15 km, 4 děti 7-11 let.

A tohle jsme my foceni tatínkem ze zahrady ze spodu:-) Poznáváte nás, že? Sluší nám to. 

Hrad Neuschwainstein. Výprava s dědečkem – ještě byl Kubík, ten je v krosničce u fotografa:-)

Tady je celá naše výprava. Bydleli jsme u mého bráchy, který žije v Tyrolsku a má 5 chlapečků, tzn. celkem 9 dětí. Malý tábor, bylo to super:-)

A tady máme všechny děti. Jediná možnost, jak je lze vyfotit na 1 fotce, je posadit je po výletu k pohádce… 🙂 Ty, které nejsou obšité Caramillou osobně, jsou obšité svými tetami podle Caramilla střihů:-)