Bylo mi ctí vést rozhovor v rámci úžasného projektu Bohdany. Rozhovor je velmi upřímný a jde až k podstatě mě samé a mé tvorby, práce,… jak to všechno začalo, jak se stavím k reklamě, co je pro mě důležité, co všechno neumím a co všechno nechápu? Rozhovor je vlastně sebeodhalením. Možná někdo bude popotahovat obočí a nebude chápat, jak se někdo tak neznalý může vůbec pokoušet v téhle oblasti podnikat … Pokud mě chcete více poznat osobně, rozhovor si pusťte. Pokud se chcete naučit pár profi tipů, tak si myslím, že si pusťte radši jiné rozhovory, protože tady se dozvíte jen to, že tak nějak své podnikání – proti své vlastní dost organizované a racionální povaze – dělám intuitivně a podle pocitu 😀

Tvůrci v praxi jsou vzdělávací platforma a největší komunita českých podnikajících rukodělných tvůrců. Její zakladatelka, Bohdana Goliášová, za svoji práci získala mnohá ocenění a v oblasti tvůrčího podnikání je nejzkušenější lektorkou v ČR.

Jako podporu začínajících tvůrců Vám nyní mimo velkou škálu online kurzů přináší také několik rozhovorů s tvůrci napříč rukodělným spektrem…a tak se i mně dostalo pocty rozhovor s Bohdanou udělat. Najdete ho zde:

Lekce úspěšných tvůrců | Caramilla