Další kurz otevřeme opět na podzim roku 2020, přejeme krásné léto a těšíme se na setkání.

Na kurzu šití všechno Tě chytí.

Střihni látku, začni šít a z obchodu už nebudeš nic chtít!

S Caramillou šití, zpříjemní Ti žití.

Rádi byste uměli alespoň trochu šít? Nevíte si rady, jak začít? Nerozumíte pojmům, které se při šití používají a cítíte se ztraceni? Potřebujete pomocnou ruku v začátku? 

Právě pro vás jsme připravily krátký úvodní kurz šití pro úplné začátečníky.

Rychlý šestitýdenní kurz

Společně projdeme úplné základy, na kterých pak budete moci stavět při své vlastní tvorbě. Po rychlém kurzu byste měli být schopni si již vybírat střihy a projekty a šít samostatně podle návodů. A nebo se přidat k dalšímu běhu školy šití s Caramillou, který v budoucnu opět chystáme.

Kdy začínáme?

Už 25. května!

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude mít dvě varianty:

1. základní kurz

  • Každý týden Vám do e-mailu přijde newsletter s motivačním videem, daným tématem, články a úkoly pro vás.
  • Zakoupíte si kredit na střihy v hodnotě 500 Kč (500 Kč je cena kurzu, tím získáváte přesně 500 Kč na nákup střihů dle svého výběru v e-shopu), kredit na střihy v e-shopu bude platit 1 rok od zakoupení.

(Pokud budete tedy mít zakoupený střih, podle kterého budeme v kurzu šít, můžete si místo toho vybrat jiný třeba po skončení kurzu.)

  • Splněné úkoly budete moci sdílet ve skupině na Facebooku pod daným příspěvkem a nebo nám je poslat e-mailem.
  • Jako bonus Vás čekají slevy do partnerských e-shopů a také možnost získat se slevou licencované etikety s motivy Caramilla (jsou jen pro účastníky naší Školy).

Cena kurzu: 500 Kč

Od nás obdržíte: 500 Kč kredit na střihy dle vlastního výběru s roční platností, 6x newsletter přímo do Vaší mailové schránky, možnost sdílet s námi své první úspěchy i neúspěchy, benefity v podobě slev do partnerských e-shopů, možnost objednat si limitované etikety s grafikou Caramilla.

Návody a obsah kurzu je zdarma, platíte pouze střihy dle vlastního výběru. 

Kdy bude kurz probíhat?

Kurz začne v pondělí 25. 5. 2020, kdy zapsaným účastníkům přijde na mail první newsletter.

2. Kurz Premium

Rozhodli jsme se připravit pro Vás exklusivní variantu kurzu.

  • Získáváte vše, co zahrnuje základní kurz.
  • Navíc získáte možnost konzultovat v malé uzavřené skupince, kde budeme garantovat, že budou jen účastníci/účastnice kurzu.
  • Každý týden společný videochat s lektorkou Martinou, která vám bude plně k dispozici. V chatu bude jen malá uzavřená skupinka max 10 spolužáků / spolužaček.

Skupinový videochat bude probíhat jednou týdně po dobu jedné hodiny během které budete moci sdílet své pokroky i problémy, na které jste během šití narazili. V těchto malých pracovních skupinách se budete moci vzájemně podporovat v soukromé facebookové skupině.

Počet dostupných kurzů tohoto typu je omezen.

Cena: 1000 Kč

Od nás obdržíte: 500 Kč kredit na střihy dle vlastního výběru s roční platností, 6x newsletter přímo do vaší mejlové schránky, možnost sdílet s námi své první úspěchy i neúspěchy, benefity v podobě slev do partnerských e-shopů, možnost objednat si limitované etikety s grafikou Caramilla, zařazení do studijní skupiny o maximálně 10 účastnících, 5x skupinový videochat s lektorkou

Kdy bude kurz probíhat?

Kurz začne v pondělí 25. 5. 2020, kdy zapsaným účastníkům přijde na mail první newsletter. Kurz premium je již zakoupením vázán na konkrétní čas.

Skupina 1: pátek 18-19
Skupina 2: sobota 16-17

Škola šití s Caramillou

Pokud byste chtěli raději komplexní kurz rozložený do celého jednoho pololetí, podívejte se na druhý běh školy šití s Caramillou, který je právě v plném proudu. Buď se můžete zapojit ještě teď na posledních pár týdnů, nebo si počkat na další běh. Zatím ale nevíme, jestli další běh začne hned v září, nebo zase až v únoru.

Čím se bude rychlý kurz šití od komplexní školy šití lišit?

Abychom zvládli něco pěkného ušít do začátku prázdnin, pojedeme rychleji a probereme především úplné základy. Nemusíte se ale bát, určitě na konci kurzu zvládnete ušít nějaký pěkný kousek do svého šatníku (nebo do šatníku svých neskutečně rychle rostoucích dětí).

Objevíme šicí svět
S Caramillou právě teď
Střihy, rady, návody
S velkou dávkou pohody
Chceš koníčka, co tě chytí ?
Proto je tu škola šití

Všude látky, nitě, střihy
Chceš-li doma mít
Peněženku věčně prázdnou
Začni s Caramillou šít

Ať je víkend, ať jsou svátky
Lepím střihy, chystám látky
Děti zavřu do pokoje
Slyším už jen rytmus stroje