Jedna výstava je za námi, ale nezničitelný pan Hošek se chystá i s naším plakátem, letáky a střihy na další, tentokrát do Liberce.

Rády bychom Vás tedy ve dnech 16. – 19. 5. pozvaly na výstavu Dům a zahrada v Liberci. Tentokrát bude výstava bohužel bez osobní účasti některé členky Caramilla týmu. I tak si tam ale budete moci prohlédnout některé naše střihy, vyzkoušet si domácí i průmyslové šicí stroje, nebo si s panem Hoškem o šicích strojích popovídat.

XV. ročník prodejní a kontraktační výstavy zaměřené na úpravu a zařízení interiéru, exteriéru obydlí a potřeby pro zahrádkáře.

Výstava Dům a zahrada Liberec v  roce 2017 prošla velkou změnou. Po dvanácti letech, kdy se výstava Dům a zahrada Liberec konala na libereckém výstavišti se přestěhovala do nových prostor.

Z technických důvodů, jsme se rozhodli ke změně a velmi rádi jsme přijali nabídku Home Credit Areny. Arena nabízí moderní výstavní prostor multifunkční haly. K dispozici zde opět budou jak vnitřní prostory, tak kryté i nekryté venkovní prostory.

Home Credit Arena nabízí výborné zázemí. Velké parkoviště pro vystavovatele i návštěvníky. Snadná dostupnost areny z centra města. Zastávka MHD je v bezprostřední blízkosti Areny. Arena se nachází u sjezdu z rychlostní komunikace, pouhých pár minut od centra města.

Termín: 16. – 19. 05. 2019
Místo konání:
Home Credit Arena Liberec

Otevírací doba pro veřejnost:
čtvrtek – sobota 9.00–18.00 hod.
neděle 9.00–16.00 hodin