Vítám vás na svých nových stránkách, doufám, že si tu brzy zvyknete a budete tu jako doma.

Web byl ve výstavbě celkem dlouho, konečně jsou úpravy již v takové fázi, že ho lze spustit a zveřejnit. Stále je ještě v procesu výstavby, brzy se můžete těšit ještě na další novinky např. v podobě e-shopu (nejen) se střihy, kde bude vše hezky utříděné a přehledné.

Najdete zde moji módní tvorbu, střihy, fotonávody, videonávody, recenze, tipy a triky, inspiraci a také fotografickou tvorbu.

Ráda čtu všechny vaše komentáře, vzkazy i dotazy, pro jejich vkládání je třeba být přihlášen (ochrana proti spamu a robotům, jejichž šikovnost je rok od roku lepší a lepší). Věřím, že založit účet pro vás bude hračka, případně se podívejte na nápovědu. Všechny vzkazy a komentáře čtu ráda a dávají mi další motivaci a inspiraci k práci, někdy i cennou kritiku.

Váš účet bude propojen do budoucna i s e-shopem, takže budete moci kdykoliv objednávat bez zbytečného nekonečného vyplňování stále toho samého dokola:)

Doporučuji také využít registrace k odběru novinek. Jen tak vám nikdy neunikne důležitá akce, objednávka, sleva, novinky v prodeji a také VIP slevové kupony pro registrované. Pokud se jen zaregistrujete k psaní komentářů (a do budoucna i k vašemu účtu v e-shopu), tak vám novinky chodit nebudou. A naopak:) Nápovědu k tomu, jak se přihlásit k odběru novinek, naleznete zde.

Zůstaňte v kontaktu, sledujte mě, sdílejte

Nově mě najdete na:

V případě jakýchkoliv dotazů, podnětů nebo osobnějších vzkazů mne kontaktujte.

Střihy zatím objednávejte na e-mail nebo přes kontaktní formulář nebo přes Fler.

Na přehled nových článků se vždy dostanete kliknutím na bílé logo Caramilla v hlavičce webu

Jak se vám nové stránky líbí?:)