Dovolte nám, abychom Vás pozvaly na víkendový kurz šití. Po letech úvah (a našeho nonstop přišpendlení k dětem) jsme se rozhodly vyzkoušet další formát šíření lásky k šití. Je to zase krok do neznáma, něco úplně nového, ale o to větší chuť do toho máme a už se na vás moc těšíme! Věříme, že atmosféra “naživo” bude ještě o několik stupňů lepší než ta virtuální. S kým se potkáme?

Kdy?

21. 2. – 23. 2. 2020, začínat budeme v pátek mezi 17. a 18. hodinou, končit budeme v neděli v odpoledních hodinách.

Kde?

V samostatné budově ubytovny na zahradě Podblanického ekocentra, na čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a sprchu. Více zde: http://www.ubytovani-parazoo.cz/cs/1481-ubytovna-podebradova-ul

S kým?

Samozřejmě s Petrou – Caramillou a dále s její pomocnicí Martinou.

Co na kurz potřebuji?

Vlastní stroj (pokud máte i OL, klidně ho vezměte s sebou také!), látky, z nichž budete šít svoje výtvory (látky na nějaké cvičné pokusy zajistíme, ale látky na to, co pak budete nosit, si můžete pořídit podle vlastního vkusu – zavčas dáme vědět, kolik čeho bude potřeba), nitě, běžné šicí potřeby (budou i k zapůjčení, ale samozřejmě bude praktičtější, když bude mít každý své nůžky, křídy atd.).

Cena?

2900 Kč, v ceně je zahrnuto kurzovné, využití střihů, podle nichž budeme šít (Vaše vykreslené velikosti Vám zůstanou), ubytování i strava. (A samozřejmě i kafe, bez toho my nefungujem :))

Kapacita kurzu?

Abychom se Vám mohly individuálně věnovat a měli/y jsme při šití pohodlí, je kapacita kurzu pouze 15 účastníků.

Co se bude na kurzu dělat?

Šít! Kurz přizpůsobíme zkušenostem zúčastněných, úplným začátečníkům pomůžeme stroj rozchodit a naučíme je základní principy šití na stroji, pokročilejší se budou moci rovnou s naší pomocí pustit do něčeho složitějšího. Určitě budeme šít podle našich střihů. Budeme tam na vás dvě, tak si vás nějak oběháme 🙂 A samozřejmě se budeme bavit, hlavně o šití, ale klidně i o všem možném, co nám slina na jazyk přinese…

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete zakoupením tohoto produktu, po zaplacení Vám na mail přijde odkaz na vyplnění přihlášky. V e-shopu je nastaven počet 15 ks “produktu”, po jejich vyprodání nebude možné již kurz zakoupit, ale bude možné se zapsat do tabulky náhradníků zde. Pokud od někoho neobdržíme za kurz platbu do 3 pracovních dní, pak jeho objednávku stornujeme, vrátíme příslušný počet kusů do e-shopu a dáme vědět náhradníkům v pořadí, ve kterém byli zapsáni do tabulky náhradníků.

Víkendový kurz šití (21. 2. – 23. 2. 2020 Vlašim)

Co když nakonec nebudu moci jet? Jaké jsou storno podmínky?

Pokud bude v zásobě nějaký náhradník, nebo někoho takového sami seženete, nebude Vám počítáno žádné storno. Pokud by se náhradník nenašel (např. proto, že byste se rozmysleli příliš pozdě), vrátíme Vám 80% ceny.

Rád/a bych se zúčastnil/a, ale nehodí se mi termín, budou další kurzy?

Uvidíme 🙂 Podle ohlasů bychom mohly do budoucna uvažovat o dalších termínech.

Vlašim je příliš daleko, budete dělat kurzy i jinde?

Střední Čechy kolem Benešova jsou podmínkou pro Petřinu účast, aby mohla dojíždět jen na denní program a v noci být s malým Kubíkem. Ale třeba časem, až Kubík odroste… 😉