Počasí ani moje zdraví letošním Velikonocům nepřálo, ale i tak máme mnoho zážitků:)

Tak konečně se povedlo, moje první fotka se všemi dětmi, která se mi líbí. Jen jsem si zapomněla vzít na focení brýle, takže si tam nepřipadám jako já:) Tak příště. Díky stativu za skvělou práci!

 

Pokus o 4 hlavičky vedle sebe:)

Moje tři lásky, ale taky tři raubíři, kteří mi dávají fakt ale poslední dobou zabrat. Hlavně ta malá, akční, živá a neustále se někam deroucí…

Výrobky dětí – králíčka si Kryštůfek vyráběl sám, s mou malou dopomocí, byl nadšený, jakého krásného má králíčka, ač by mnozí vůbec nepoznali, co to je za zvíře. Jasmínka dělala kuřátko.

Byla jsem letos líná vyfukovat vajíčka, tak jsme udělali vajíčka duhová z papíru, jednoduché a efektní a nerozbije se. Kraslice jsou u nás v ohrožení!

A tulipány ze zahrádky.

Už se stalo tradicí, že na Velký Pátek pečeme k Večeři Páně do kostela nekvašené chleby. Letos jsem válčila s angínou a antibiotiky a jsem celkově nějak přetažená a neschopná, takže u nás tuto tradici zachránila Jasmínka. Umí vyválet těsto perfektně a nakonec na mě jediné, co zbylo, bylo dát placku na pánev, ona už obrátila, sundala.

Někdy je to fakt prima mít už tak velkou pomocnici:)

Sůl, nesůl, prostě dostala ochutnat, a jak byla spokojená:)

A u nás už tradiční hledání nadílky od velikonočního zajíčka. Děti to moc bavilo. Zajíček byl letos zákeřný a poslal je i do výšky:)

 

Ta tady reklama na bundu a kalhoty od Caramilly a také softshell s potiskem – z Unuodesign nebo Batani.

Škoda, že Jasmí chybí kalhoty, byl by to dokonalý kompletní outfit ala Caramilla:) Jasmí hvězdná bunda z nádherného softshellu s metalickým potiskem z Bubulákova, podle mého střihu na bundu. Bunda je jí velká a marně se s ní peru, že ji jeden den nechá doma a já ji upravím, odmítá chodit do školy a ven v jiné než této bundě…

Klasický výraz 🙂

A ještě jedna moje oblíbená fotografie – manželova pratetička (mých dětí prapratetička) a její oslava narozenin na Velikonoční pondělí. Dort dělala moje švagrová.

Je to zvláštní, my, co nám tahne na 40, se snažíme mazat, abychom neměly vrásky a byly stále mladé a krásné, a když koukám na tuto fotografii, nemohu se vyvarovat pocitu, že ty vrásky jsou opravdu krásné. Jako letokruhy stromu…