Je mi ctí, že jsem byla vybrána mezi 20 velmi šikovných a kreativních žen, které se ucházejí o výhru v soutěži podnikavá žena roku 2018.

Můj profil v soutěži najdete zde.

Na soutěže moc nejsem. Když mi přišla výzva z webu Podnikavá žena, abych se přihlásila, vzala jsem to s humorem a jen jsem se pochlubila s bláznivým nápadem manželovi, s tím, že jsem řekla, že se ale nepřihlásím. Manžel ale přikázal, abych se přihlásila a ověřila tak, jak se umístím mezi námi bláznivými ženami. Kolik z nás je ještě více bláznivých a podnikavých než já a že mi věří, že prý moc větších bláznů nezná… a protože na svého muže ráda občas dám, tak jsem se přihlásila.

Pro vás, které mě sledujete v současné době, dodám jednu perličku. To, že jsem byla vybrána do top 20 přišlo mejlem 2. září v 21:58, velmi rychle a stručně jsem odpovídala na otázky do medailonku a ve 22:39 psala jsem paní redaktorce “posílám jen takto v rychlosti, jsem jednou nohou v porodnici”, v noci jsme pak jeli… 3. 9. ráno se narodil Jakoubek. Tak nějak mi ta soutěž zapadá do toho všeho kolem narození Jakoubka… 🙂

Pokud se vám moje “podnikavost” líbí a rádi byste mě v soutěži podpořili, čtěte o mě zde a případně budu ráda za váš hlas i vaše sdílení.

Hlasovat můžete zde:
http://www.podnikavazena.cz/hlasovani
(výběrem ze seznamu a “hlasuj”, nehlasuje se “to se mi líbí” a není nutná registrace na webu podnikavazena.cz, jen zadání mailu pro ověření platnosti hlasu)