Softshellové rukavice se dočkaly své již třetí generace po další inovaci. Do nápletu se nám osvědčily co do oblékání a skvěle sedí, ale bohužel padají. Prodloužené se špatně oblékají. Tak jsem to vymyslela jinak…
Náplet je tentokráte z oboulícního climayarnu – zahřeje a nenavlhá (bavlněný náplet nám bohužel navlhal) a v nápletu je na stažení kulatá guma ve dvoudírkové brzdičce. Do nápletu je třeba udělat jen maličkou dírečku a použít průchodky, zatím to drží hezky a nevypadá to, že by dírka pouštěla oka.
Prakticky se oblékají, jdou hezky utáhnout a opravdu nepadají. Jasmínka byla velmi spokojená.
Střih a fotonávod najdete zde. Střih je pro tuto verzi třeba upravit tak, že jej střihnete kousek za místem, kde je ve střihu vyznačení místo pro všití gumy. Pro Jasmínku jsem střih trošku zužovala.
Toto řešení s náplety z vlny a stažení v nápletu do olivky jsem si vymyslela já, budu ráda, když to budete pro své přivýdělky při mateřské respektovat, děkuji. O nápad se ráda dělím se všemi, kteří ho berou jako inspiraci pro zaopatření svých nezbedníků stejně tak jako já to dělám s Jasmínkou:)
1
2
3
4
Rukavičky v akci:-)
5
6
Konce gumiček jsem prostě jen opálila:-D