Tak konečně jsme nafotili kalhoty Kryštůfka, které dostal k Vánocům, a nakonec dobře, protože na sněhu vypadají lépe jak na blátě:)

Softshell jsem kupovala na podzim na Unuodesign. Bohužel jsem ho tam momentálně už nenašla, je to potisk na tmavě modré. Ale najdete tam mnoho jiných nádherných vzorů, při procházení jen člověk lituje, že jeho děti nemohou mít těch softshellek na zimu deset:)
Autíčkové softshelly jinobarevné a dinosaury má Batani.
17
Kalhoty s dinosaury pro synovce jsem šila hned troje (na fotce jsou jen dva, třetí spí:). Šila jsem na poslední chvíli, nestíhala jsem, Kryštofa na klíně, ale i tak… Neměla jsem od švagrové rozměry, tak jsem látku tipla a vzala jsem jí o 60 číslel méně, takže jsem na poslední chvíli ještě otravovala Hanku, aby mi poslala express látku, aby tu do 22. byla. A byla. 22. ráno jsem došívala:) Když jsem rozložila těch 60 čísel a snažila se dostříhnout zbylé díly, došla mi jedna fakt ale nemilá věc – dinosauři nejsou obousměrní a já stříhala cikcak, takže polovina dílů má hlavičky dolů! Naštěstí jsem si v té chvíli řekla, jak vás tahle historka určitě pobaví, tak jsem se té situaci smála. Po tolika letech šití, takový amatérismus…
Naštěstí malé kalhoty jsem přestříhala nové díly a velké, co se nevešly už do 60cm výšky jsem ustřihla nohavice, otočila je opačně a vystřihla nový vrchní díl. Do míst sešití jsem dala reflexní paspuli a dělala jsem, že to tak prostě má být.
Pak jsem to ukazovala svému strejdovi a ten nadšeně říkal, že to je hezčí než ty „správné“:)
Softshell s Dino je naprosto úžasný a veselý, kluci byli nadšení. Ale dávejte pozor na hlavičky!
Hance děkuji za záchranu a za to, že na zoufalou SMS reagovala i v předvánočním shonu ihned. Zachránila tak Ježíška pro kluky.
18
19