SBÍRKA UKONČENA!

Moc děkujeme všem, vybral se milion! ❤️❤️❤️

Velmi výjimečně sdílím jednu prosbu o finanční pomoc. A to z důvodu, že Lenka je naše sousedka, narodila se v domě přes plot, její tři dcery se kamarádí s naší Jasmínkou. Nejmladší je stejně stará.
Spolu jsme řešily látkové plenky, šití z bioúpletú, půjčovaly jsme si přes plot kleště na KAM druky, zavinovačky, řešily jsme bezplenkovou metodu, nošení miminek v šátku, nosící oblečky, …

I přes to, že své tři holčičky velmi dlouho kojila, Lenku potkalo to, co je noční můrou asi náš všech.

Rozhodně nechci, aby všechny mé fanynky poslaly peníze, každý máme jiné priority a přispíváme tam, kde nám to je blízké a také tak, jak je v našich možnostech.
Zvažte podle sebe, někdo třeba přispěje finančně, jiný na Lenku bude myslet třeba v modlitbách. Všem vám děkuji, třeba jen za přečtení, za sdílení, …

Pokud někdo chce poděkovat za to, co děláme jako tým Caramilla.cz za práci po večerech a nocích a třeba střihy zadarmo (občas to píšete v mejlech:-), tak nyní je ta pravá chvíle.

Děkuji vám. A Lence držím palce a v modlitbách na ni myslíme.
Transparentní účet:
http://ib.fio.cz/ib/transparent?a=77738601

Info přímo z webu www.srdceprostrakonice.cz

Lenka ( 39 let ) je mamika třech holčiček ze STRAKONIC. Má zlou nemoc tam, kde všechny holčičky kojila. Po operaci a OSMI chemoterapiích má šanci na úspěšnou léčbu v PROTONOVÉM CENTRU. Pojišťovna nechce léčbu uhradit, odvolání podala, právníci pomáhají…….. Za pět neděl by měla nastoupit, ale nemá zlaťáky na své uzdravení. Léčba bude stát cca 1milion korun. Půlka se musí uhradit dopředu. Už dlouho živí rodinu jenom tatínek a úspory došly. 

JDEM JIM POMOCI !!

Transparentní účet nadačního fondu je otevřen a moc díky za každou částku a sdílení.

” Zítra třeba TY budeš potřebovat pomoci…..”

S láskou Petra Kurschová, Nadační fond Srdce pro Strakonice

Číslo účtu jsou tři sedmičky pro štěstí a psč Strakonic / Fio Banka – 2010

???????????????❤️?

77738601/2010
IBAN: CZ1120100000000077738601

www.srdceprostrakonice.cz