Milé čtenářky, obracím se na vás všechny s prosbou o pomoc. Jedna moje kamarádka a i zdejší čtenářka blogu se dostala do velmi tíživé životní situace, kdy zůstala s maličkýma dětma sama v úplně zdemolovaném bytě. Nemá ani pračku, mikrovlnku, žehličku, vysavač, počítač, … vše zdemolované a zničené. Takto se po svátcích vrátila s dětmi do bytu, který je neobyvatelný.
Snažím se jí nějak pomoci a napadlo mě vyhlásit akci “starý spotřebič”. Občas někdo z nás máme na půdě nebo ve sklepě něco, co funguje, ale už to nevyužíváme, protože jsme koupili nebo dostali spotřebič nový a ten starý nám je líto vyhodit, co kdyby se někdy hodil. Kdybyste někdo z vás něco takového vlastnil a mohl postrádat (darovat nebo alespoň půjčit), moc by to kamarádce alespoň v téhle první zoufalé šokové fázi pomohlo.
Nyní scháníme aktuálně peřiny!!!
Kamarádka sama je dobrá duše a každému, kdo potřebuje, vždy pomůže, hodně jsem ji přemlouvala, aby si teď nechala pomoci zase ona:) Mě už mockrát pomohla, ráda bych jí její pomoc oplatila.
Všem děkujeme za pomoc, byť by byla jen na modlitbách, děkujeme!
Kontaktní mejl je na mě petra.machackova(zavináč)gmail.com, podrobnosti domluvíme mejlem.
Aktualizace: 29. 12. 14:40

Děkuji všem, kteří píšete a nabízíte!
Už se nám podařilo sehnat žehličku, ledničku, ruční mixér, fén, vysavač, televizi, mikrovlnku a konečně už i pračku (Katko, moc děkujeme!). Opravit se podařilo mrazák, počítač a tiskárnu. Děkujeme za nabídky s nábytkem, ale kamarádka se bude muset stěhovat, tak nábytek zatím netřeba, aby toho na stěhování měla co nejméně.
Děkujeme Olze za novou žehličku, kterou dnes pro kamarádku objednala!;-)
Rozhodně ještě nemáme vše, pokud něco nepotřebného užitečného a funkčního doma máte, moc děkujeme za nabídky.
Ale už teď jsem šťasná, co vše jste dokázaly dát dohromady! Jsem na své čtenářky opravdu hrdá!