Krásné, kožené, zimní, merinem vyteplené, černá se hodí ke všemu. Kryštof je měl 2x na sobě, nad Filii jsem už zlomila hůl, že nebudou, tak jsem koupila Bobuxy, a pak jsem zjistila, že budou… Bobuxy jsou jednoznačně hezčí a jsou uvnitř i krásně prostorné, i se lépe hodí jak do kostela, tak do sněhu. Nepromoknou. Krásně drží. Za nás určitě doporučuji, ale nakonec jsem se rozhodla pro Filii, mají trochu silnější kožíšek a krásně voní po ovečkách, a chtěla jsem, aby měly děti boty stejné.

My už máme konečně po velkém utrpení zimní obuv (nakonec nám v Německu udělali radost a odložili pro nás jedny zimní unisex botičky s vlnou na suché zipy 25, zimní verze Filii je na šířku krásně prostorná, takže na Kryštofovu normální mírně širší nohu je to perfektně i s tlustou fuseklí. Jasmínka má své 32 Filii s hvězdičkami, jsou jí větší a snad třeba vydrží i za rok. 31 posíláme dále, už byly na knap.
Kam přijde, tak boty vzbuzují pozornost, pro to, jak vypadají a jak jsou lehoučké.
Botičky Filii krásně voní po ovečkách, je to opravdu radost vybalovat. Dopravu botiček do Čech jsem si hodně zkomplikovala svou blbostí, protože jsem chtěla využít toho, že mám bráchu v Německu a že botičky přiveze, ale jsem nepočítala s paralizací obchodu po odvysílaném pořadu v Německu v TV, takže botičky nepřišly včas. Nakonec poslali botičky den před tím, než v poledne švagrová se 3 malými dětmi odjížděla do ČR k příbuzným na víkend, takže honila DHL po kopcích, aby botičky přivezla, z ČR pak posílala balíkem do ruky (který je asi o 20 Kč dražší jak by byla pošta z Filii přímo ke mě). V úterý mi přišla SMS a celý den jsem seděla nalepená a natěšená u okna, až jsem našla v jednu hodinu oznámení ve schránce. Pošta se trefila buď do jedné minuty, co jsem byla vedle u pratetičky s biomlékem, nebo nezvonil zvonek. Takže jsem následně ještě já naháněla pošťáka po Benešově, v rozkopaných uzavřených jednosměrných ulicích. Zaparkovala jsem si tak, že jsem pak nemohla vyjet. No nic, po porodu botičky máme a jsou úžasné. Ale příště rozhodně zaslat do ČR, někdy se opravdu nevyplatí šetřit za každou cenu…