Přišla krabice hadýrků, co jsem objednávala přes jednu paní z Mimibazaru ve slevách u Pomp de Lux.
Bohužel jsem napsala nějak asi chaoticky seznam a paní se snažila objednat honem honem, mizelo to tam před očima, takže mám některé věci 2x. Nabízím proto dál, věřím, že se nějaký zájemce najde, jsou to fakt krásné kousky. Jasmíně všechno moc sluší.
Je to opět skvělá kvalita, perfektně ušito a příjemné materiály.
Tak už je vše rozebráno, během asi 10 minut:)

Kabát vhodný na jaro, podzim, s teplým svetrem i mírnou zimu. Luxusní zpracování, perfektní, slušivý střih. Na fotografii jsem nad ním dlouho váhala, ale ve skutečnosti absolutní bomba. Je to vel. 104, ale má geniálně udělané balonové rukávy do manžetky, která je jakoby uvnitř a ven kouká. Jasmína by mohla nosit už teď při 98 a myslím, že jí hodně dlouho vydrží.
Opravdu skvost, máme dva stejné, takže tento šedý pouštíme dál.
Míry: CD 56 cm, průramky 34 cm, rukáv od límce vč. manžetky 45 cm
Cena: prodáno
Balonové šaty / tunika – šmrncovní, slušivá, elegantní. Máme dvě úplně identické. Vel. 104, nositelné první jako šaty, pak jako tunika, podle mě dlouhá léta!
Jemné plátýnko, barva violett (taková čokoládová hnědá trošku do fialova).
Míry: délka cca 55 cm nejkratší rozměr délky. Průramky cca 44 cm, rukáv od krku 48 cm, je tam žabičkování, takže se řasí do balonu.
Cena: prodáno
Balonové kalhoty vel. 92 – barva modrá – nádherný vzor, super střih. Jsou spíš větší, Jasmínka je teď při 98 má tak akorát, ale na jaro už bude potřebovat delší. Máme naštěstí jedny 92 a jedny 98, takže větší jsou super a menší posíláme dál.
Jemné plátýnko, podšité, super na jaro a léto. Je to sice ze zimní kolekce, ale do mrazů by pod to musely být merino kamaše:D
V pase regulační guma!
Míry: CD 47-48 cm, pas v klidu 25 cm
Cena: prodáno…