Jsou neskutečně krásné, máme v Německu objednané 32, ale jelikož nevím, kdy mě přijdou (ještě nejsou ani u bráchy), tak jsem mezi tím s nadějí koupila 31 zde v ČR a doufala, že Míně budou o č. menší, ale nejsou. Už je to na knap a škoda je zanosit a pak za zlomek ceny prodat.
Takže posíláme dál.
Více zde. Inzeruji na více místech, budou pvrvního zájemce, který řekne, že bere a pošle peníze. Odešlu klidně už v pátek.
Neváhejte, jsou fakt boží!

(Zimní boty jsem začala řešit v září a byla jsem uklidňována tím, že jsem hysterka, co blbnu, vždyť zima daleko, tak je listopad, stále vhodné boty všichni nemáme a Jasmína chodila v mínus 7mi v družině v Camperkách bez zateplení, zmrzlá jak psí…, chudinka… Kryštof nakonec má Bobuxy kozajdy, ale spokojená nejsem, kloktá v nich kotník a při chůzi tak šourá patičky – což obrušuje podrážku, ale jiné barefoot boty ve 25 jsem pro něj prostě nesehnala…)
Já mám Camperky s kožíškem kupované v červenci (kurýr zvonil na zvonek přesně ve chvíli, kdy mě praskla voda s Rozálií a volala jsem PA, vím to přesně, proto jsou pro mě srdeční a drahé:-), zkoušela jsem si je až po porodu, po příchodu domů, a jsou boží! Jako naše Rozárka:)