Jménem kamarádky všem vám moc děkujeme za vaši pomoc, kterou jste mnozí v minulých dnech poskytli. Několik z vás přijelo i osobně předat věci ihned po zveřejnění výzvy.
Sešlo se nám nakonec skoro vše, co bylo potřeba. Všechny základní nezbytné spotřebiče už kamarádka má, musí se dokoupit už jen pračka, ale i na tu dostala příspěvek od jedné dobré duše.

Dorazily už i první marmelády a moc si prý s dětmi pochutnali, moc děkuje.
Objevily se balíčky ve vysoké hodnotě, ve kterých bylo mnoho balení dětské umělé výživy, ale i jiných pochutin. Odesláno bylo také celkem dost balíčků s oblečením.
Peřiny jsme sehnali použité a polštáře koupily tři milé osoby nové, resp. mělo by to být v procesu a věřím, že v nejbližší době dojdou.
Nová žehlička koupená přímo pro kamarádku je už od včera v provozu, kamarádka moc děkuje, prý je úplně skvělá.
Také děkujeme za všechny finanční dary, které stále posíláte přímo kamarádce na účet, každá koruna se teď opravdu hodí, věřte, že je použije na to nezbytné, aby se postavila opět na nohy a že to ještě bude hodně náročné.
A v neposlední řadě, možná spíš v první řadě, děkujeme za všechny moditby a za to, že na ni prostě lidsky myslíte.
To vše, co jste pro ni udělali, není málo, je to velká vlna solidarity, která ji podržela v opravdu těžké chvíli. Bere z ní alespoň trochu energie, aby tyhle dny vůbec nějak přežila.
Hmotná pomoc zatím již asi není potřeba, pokud by se objevilo něco, co ještě kamarádka potřebuje, dám zase vědět. Kdo by chtěl ještě přispět finančně, tak mi můžete napsat a zašlu vám číslo účtu. Výslovně si o tuto pomoc neříkáme, kamarádce to je trapné, ale sami jste se po účtu začali ptát a mě na této pomoci nepřijde nic špatného, já jsem si 100% jistá, že kamarádka pomoc použije jen na to opravdu nejnutnější, aby vůbec se čtyřmi dětmi toto období přežila.
Slovy se poděkovat nedá, ale věřím, že to všichni prostě cítíme, jak to je…
Za kamarádku “Caramillí záchranná nadace” 😀