O Velikonocích bude odstaven web. Řešíme nedostačující hosting. Váš zájem o naše články je vysoký a včerejší sdílení návodů na balonové sukně a střihu zdarma na šáteček na Facebooku strhl web.


To, z čeho si občas někdo dělal legraci “strhne vám to web”, tak to se stalo.
S velkou lístostí tedy oznamuji, že o Velikonocích pro vás budeme řešit tento problém, aby web mohl dál fungovat i za vašeho velkého zájmu o články a střihy free. Proto bude web mimo provoz.

Prosím tedy všechny, kdo nebudou na Velikonoce jen rozjímat a chystat velikonoční dekorace, vajíčka, beránky, pomlázky, mazance… ale chtějí i šít, aby si střihy stáhly včas. Návody na Youtube pojedou beze změny, nepojede ale web a návody na něm. Nepůjde nakupovat, stahovat z odkazů, přihlásit se do profilu.
Návody si můžete stáhnout do PDF (https://www.caramilla.cz/otazky-a-odpovedi/)
Web bude odstaven na Velký Pátek (symbolicky, já osobně jsem ráda, protože ten den se odstavím taky) a bude spuštěn až ve chvíli, kdy bude ověřen a otestován, že funguje.

Prosím, abyste v nejbližších dnech na web ale “najížděly” opatrně a řešily jen to, co je nezbytně nutné na svátky! Pokud tam začne být zase moc velký pohyb, tak web klekne definitivně a bude zavřen okamžitě. Ale mám potřebu sdělit odstavení webu v předstihu, pro případ nouze, že nemáte stažen střih a chcete na Velký pátek tisknout a šít.

Jinak všem přeji pokojné požehnané Velikonoce. Sama sobě přeji, abych alespoň kouskem své duše mohla být přítomná tomu, co si o Velikonocích připomínáme jako křesťané a nestrávila to stresem ohledně webu. Zrovna se to moc nepotkalo, na Velikonoce jsem si sama sobě dala už před delší dobou dovolenou, ale bohužel spadlý web nepočká ….

Děkuji všem za podporu a pochopení, že prostě není vždy vše ihned a dokonalé a že občas se vyskytne technický problém a není v mých silách to ihned vyřešit, ač to ihned řeším…