Web už toho má plný kecky, tak se rozhodl vydat odletět na dovču.
Nevím, zda tam bude ležet na pláži a pít drinky, ale určitě vím, že v příštích dnech ho budeme ladit, stěhovat, nastavovat a budw muset být na nějaký čas opět vypnut. Nyní to ale víme dopředu, proto hlásíme, abyste si stáhly své střihy na víkendové šití v předstihu.

Nevíme přesně termín vypnutí ani termín zapnutí. Až bude vše připraveno na novém místě, tak jej vypneme, až bude vyladěn k naší spokojenosti, tak jej zapneme. Plánujeme tu práci na víkend.
Vím, že se mnohé rozčilují, že každý víkend nejde web a že to dělám už schválně.
Nu, nedělám… bohužel ale víkendy jsou čas, kdy máme čas se tomu věnovat více v kuse.
A toto není práce na půl hoďky.
I návody si můžete stáhnout do svého PC a uložit si je do PDF pro čtení offline, na youtube videa pojedou normálně.
Zároveňm upozorňuji, že web nyní není v kondici a pořád padá, proto to chce trochu trpělivosti.
 
Pokud by někdo nezvládl si střihy stáhnout a měl by stav nouze, kdy nějaký neuložený střih ihned potřebuje mít k tisku, napište mi na petra@caramilla.cz a jak bude v mých silách, na základě podkladů, že jste si střih koupili, vám ho pošlu mejlem jako přílohu.
 
Moc se všem omlouvám a zároveň všechny z vás, kterým na webu záleží a máte pochopení, prosím, abyste na něj mysleli, aby to rozdýchal, mám pocit, že je ve fázi klinické smrti…
 
Zároveň moc děkuji dobrovolnici Janě, která se přihlásila s nabídkou pomoci ty problémy koncepčně řešit a bez níž bych to už zabalila. Díky!
 
Tak držte palce. A děkuji všem těm mnoha a mnoha, které jsou neskutečně vstřícné a trpělivé a berou to tak, jak to je. Vědí, že mě to trápí, nedělám to schválně a podporují mě a nezatracují mě. Bez vás bych to totiž už vzdala! Mám úžasné zákaznice a vím to! ❤️

 

Jak si články uložit do počítače?