Aktualizace k 26. 4. 2019: e-shop nyní najdete na webu www.nejlepsizipy.cz. Stále ovšem platí, že v e-shopu najdete pouze YKK zipy!

Také jste snily o tom, že budete mít všechny zipy YKK na jednom místě? Na vědomost se dává, že odvážná Lenka založila zbrusu nový e-shop se zipy YKK. Nabídku chce rozšiřovat. Zipy se musí nechávat vyrobit ve větším množství a chce to velkou investici. Pokud se vám projekt Lenky líbí a rády byste, aby e-shop, který by měl do budoucna větší nabídku zipů YKK fungoval i dále, podpořte jej. Nákupem, odkazem, …

Speciálně a výhradně pro čtenářky Caramilly jsme připravily slevovou akci na objednávky zipů YKK, a to 10% z ceny objednávky. Kód “caramilla” vložte při své objednávce. Akce platí do 2. 12. 2018.

Lenka je úžasná žena, vyměnily jsme si pár e-mailů a přesně vím, že to je moje krevní skupina. Níže článek od Lenky z YKKzipy.cz

Je tu nový e-shop s YKK zipy – ykkzipy.cz

Jsem máma dvou dětí, díky kterým jsem si koupila šicí stroj a začala se přes internet učit šít. Baví mě vymýšlet, kombinovat a upravovat si střihy pro potřeby našich dětí. Jsem nadšená z materiálů, ze kterých dnes můžeme ušít zcela funkční oblečení. Trochu jsem ovšem bojovala se zipy, které moc nevydržely a dítě s nimi věčně zápasilo. Některé dokonce nezvládly ani jeden celý den lesní školky. Jiné šly zase velice špatně otevírat a zavírat, což bylo synkovi ve školce spíš k zlosti. Když jsem slyšela, že nejlepší zipy jsou od japonského výrobce YKK, začala jsem po nich pátrat, ale našla jsem poměrně omezenou nabídku. A protože jsem už měla zkušenosti s administrací e-shopu, řekla jsem si, proč nezkusit YKK zipy prodávat. A tak se zrodil nápad – vytvořit e-shop, kde si jednou budete moci vybrat ten jeden zip délky, barvy i typu, který zrovna potřebujete.

Kvalitní japonské zipy YKK jsou v nabídce zipů špičkou, což se samozřejmě odráží v ceně. Z mých zkušeností je to ale levnější, než všívat běžný zip, pak ho rozbitý párat a měnit za další. Mimo to mají krásné a precizní provedení. Kostěné zipy, které vypadají jako kovové, klasické kostěné zipy různých barev, elastické spirálové zipy – skvělé například na zateplovací vrstvu, které se dokonale přizpůsobí a na těle je ani neucítíte (v nabídce od konce ledna 2019). A mnohé další.

Kvůli poměrně vysokým minimálním odběrům není v mých silách zařadit do nabídky všechno, co se mi líbí, proto jsem pro začátek vybrala spíše neutrální střed a dále budu zařazovat především zipy, o které mi píšete. Hlavně zipy délek 70 – 100cm, o ty mi píšete nejvíce. Sledujte náš facebook (http://www.facebook.com/ykkzipy), tam se o všech novinkách dozvíte hned.

Lenka