Nakupování na Caramilla.cz nebylo nikdy snazší. Dárkové certifikáty jsou ode dneška formou kreditu, takže obdarovaný nebude muset počítat, aby v košíku měl zboží za přesnou částku a nic nepropadlo. Kredit se mu bude postupně odečítat. Jak zjistit aktuální stav svého kreditu se dozvíte zde.

Tohoto systému můžete využít i pro sebe. Nemáte rádi platební bránu nebo kartu má jen váš manžel? Jste ze Slovenska a ruční párování prostě dlouho trvá (ano, vím, taky furt někde kojím:-). Nakupte si kredit pro sebe, zadejte vždy v objednávce jeho číslo a střih máte ihned. Pokud nevypadne internet, nemůže vás od nákupu na Caramilla.cz naprosto nic oddělit!

Pozor! Kód zadávejte včetně jména Petra na jeho začátku!

Od 18. 12. 2018 je zprovozněn  nový systém dárkových certifikátů. Výhoda je, že certifikáty koupené po tomto datu nejsou jednorázové na určitou částku, ale fungují jako kredit v korunách, který lze u Caramilly postupně utrácet. Vždy se odečte aktuální sleva z objednávky a zbytek zůstává pro další využití. Platnost kódu zaniká až ve chvíli, kdy je na kontu stav nula.

Dárkové certifikáty můžete využít jak na dárky, tak pro sebe jako jakousi virtuální peněženku. Má to nespornou výhodu v „ihned nákupu“. Koupíte si například kredit 1000 Kč na celý rok a pak kód zadáváte, dokud nevyčerpáte, a každý střih takto koupený, máte ihned k dispozici, ihned po nákupu se vám objeví odkaz na stažení střihu. Je to ještě rychlejší a praktičtější než GoPay.

Navíc tyto kredity budou finančně zvýhodněny, aby tak byly odměněny stálé zákaznice, které častěji podle střihů šijí.

Náhled certifikátu, kde si můžete vyplnit jméno obdarovaného a osobu darujícího.

Dárkové poukazy koupíte zde.

Více info:

Dárkové poukazy / Virtuální peněženka

 

Věřím, že zlepšování služeb Caramilla.cz vám udělá radost a tímto moc děkuji své webmasterce Anitě, která pro mne toto rozšíření e-shopu našla a vysvětlila mi, jak s ním pracovat. 

Do budoucna pro vás chystáme ještě další vylepšení dárkových certifikátů, aby bylo nakupování ještě více praktické a hlavně variabilní. Moc se na to těšíme, ale systém je tak složitý, že to chce velmi mnoho času to probádat a otestovat:-)