Olga ušila svému synkovi úžasný multifunkční fusak podle mého návodu. Testují v praxu už delší dobu a podělila se s námi o své zkušenosti. Děkuji.

Dobrý den, musím váš fusak moc pochválit. Je skvělý. Pokud někdo uvažuje jestli jo nebo ne, radím jděte do toho! (Ale na díry na pásy se vybavte čokoládou, nebo něčím podobně nervyuklidňujícím). Čím víc ho používám, tím jsem nadšenější. Když je ráno zima, je malý v teple a když se udělá hezky a teplo, stačí jenom rozepnout a přehrnout přes boky kočárku. Nikde nic nepřekáží a neřeším problém kam s tím.

Fusak jsem šila ze svetroviny, je vyztužený asi termolamem a vnitřní je z úpletu, v oblasti nožiček je letní softshell. Nakupovala jsem na Batani. Fusak střídáme na golfáč a sportovní kočárek a je to super! Oceňuji proklínané díry na pásy! Možná bych příště všila gumu do kraje přehrnovacího dílu nožiček. Svetrovina tam moc nedrží tvar a trochu se vytáhla. Místo šňůrky na stažení kolem hlavy jsem použila kulatou gumičku. Trochu omyl, ale nakonec užitečný, malý si vystrkuje ruce a jenom je zase strčí zpátky, nemusím nic povolovat a dotahovat a on se nevzteká, že mu to nejde.

Peti, děkuji moc za návod i za všechny ostatní návody a střihy. Posunují moje šití neskutečným způsobem.

Olga
P.S. Modrá hvězdičková mikina je taky podle vašeho návodu!

S gumou nebo nějakou stahovačkou na oblast pro přehrnování u svetroviny plně souhlasím, taky je to naše zkušenost, že ta svetrovina vytahuje.

Návod na fusak zde:

https://www.caramilla.cz/letni-fusak-fotonavod-se-instrukcemi-strih/