Rádi byste uměli alespoň trochu šít? Nevíte si rady, jak začít? Nerozumíte pojmům, které se při šití používají a cítíte se ztraceni? Potřebujete pomocnou ruku v začátku?

Všem zájemcům o kurz šití pro začátečníky doporučujeme Školu šití pro začátečníky, což je náš nejúspěšnější projekt. Je to komplexní program, který vás provede od začátků až k šití složitějších projektů:

Škola šití

Jelikož je však aktuální běh školy šití v plném proudu, připravily jsme pro vás opět i krátký úvodní kurz šití pro úplné začátečníky.

Půjde o opakování kurzu, který byl poprvé vypsán na jaře 2020 a měl velký ohlas. I tento kurz tedy bude určen úplným začátečníkům, nejde o pokračování pro ty, kdo už tento kurz absolvovali.

Zde si můžete pustit Petřinu pozvánku do kurzu:-)

Osmitýdenní kurz

Společně projdeme úplné základy, na kterých pak budete moci stavět při své vlastní tvorbě. Po rychlém kurzu byste měli být schopni si již vybírat střihy a projekty a šít samostatně podle návodů. A nebo se přidat k dalšímu běhu školy šití s Caramillou, který v budoucnu opět chystáme.

Jak bude kurz probíhat?

Zakoupíte si kredit na střihy v hodnotě 650 Kč (650 Kč je cena kurzu, tím získáváte přesně 650 Kč na nákup střihů dle svého výběru v e-shopu), kredit na střihy v e-shopu bude platit 1 rok od zakoupení.

(Pokud budete tedy mít už z dřívějška zakoupený střih, podle kterého budeme v kurzu šít, můžete si místo toho vybrat jiný třeba po skončení kurzu.)

Každý týden Vám do e-mailu přijde newsletter s motivačním videem, daným tématem, články a úkoly pro vás.

Po zakoupení kurzu je třeba zadat svůj e-mail pro posílání jednotlivých dílů, nezapomeňte na to, aby vám žádný díl neutekl:-) Zadejte mejl toho, kdo kurz bude odebírat:-)

Splněné úkoly budete moci sdílet ve skupině na Facebooku pod daným příspěvkem a nebo nám je poslat e-mailem.
Jako bonus Vás čekají slevy do partnerských e-shopů a také možnost získat se slevou licencované etikety s motivy Caramilla (jsou jen pro účastníky našich kurzů).

Cena kurzu: 650 Kč

Od nás obdržíte: 650 Kč kredit na střihy dle vlastního výběru s roční platností, 8x newsletter přímo do Vaší mailové schránky, možnost sdílet s námi své první úspěchy i neúspěchy, benefity v podobě slev do partnerských e-shopů, možnost objednat si limitované etikety s grafikou Caramilla.

Návody a obsah kurzu je zdarma, platíte pouze střihy dle vlastního výběru. 

Kdy bude kurz začínat?

KURZ ZAČNE 8. 5. 2023. První díl bude odeslán všem, kteří se do 8. 5. ráno zaregistrují správně v našem systému. Pokud nás potřebujete ohledně registrace a 1. dílu kontaktovat, kontakt je:

skolasiti@caramilla.cz

Do kurzu bude možné se přihlásit + zaplatit (vč. spárování platby) do 8. 5. ráno. Kdo nebude do tohoto data registrován k odběru kurzu (tedy nestačí objednávka, musíte mít i spárovanou platbu), tak již neobdrží první díly kurzu. Proto prosím, neváhejte:-)

Celkem Vám přijde 8 dílů, končit tedy budeme před koncem školního roku, 26. června:-)

Co všechno se na kurzu naučíte?

Projdeme základy šití od úplných začátků. Vynecháme tedy úvodní kapitolu pořizování stroje, ten by bylo dobré mít už před začátkem kurzu, ať se tím zbytečně nezdržujeme 🙂 Ale povíme si vše o pořizování pomůcek, jehel, nití, látek… Projdeme si, jak zakoupit a vytisknout střih a jak podle něj něco ušít. A samozřejmě budeme šít – ušijeme si základní výrobky jako jsou čepičky, nákrčníky, tepláky, trika. Ale i třeba nějakou tu dekorativní záležitost.

Kde kurz najdu?