Další ze série “Caramilla nestíhá”, aneb pod svícnem je největší tma.
Softshellovou bundu koupila babička Jasmínce použitou a flekatou za 100 Kč. Líbila se nám barva, materiál i střih, tak jsme ji zařadili do šatníku na letošní podzim s tím, že na fleky nažehlím reflexku.
Než jsem se k tomu dostala, tak se změnily plány, protože spolu s objednávkou z Unuodesign mi přišla jako dárek za nákup vybarvovací našívací aplikace ze softhelluomalovánka mandaly. Musím říct, že tištěné aplikace na softshell jsou jedním velkým geniálním nápadem od Petry. Mě by tohle v životě nenapadlo:) A udělat omalovánku je nápad ještě originálnější a pro naši Jasmínku geniální. Hned jak omalovánku viděla, chtěla vybarvovat, za chvilku bylo hotovo a když Rozárka měla jednu ze svých dvou dvacetiminutovek denně v kočárku, tak jsem s Kryštofem na klíně aplikace na fleky našila.
Výsledkem je takřka desigualová in bunda:-D
1
Po ruce doma jsme měli fixy na textil Nerchau a pak obyčejné gelové tužky na textil.
2
Fixy se na softhellu trošku rozpíjí.
3
Lépe kreslí gelové tužky od Pentelu, ale zase jsou jen v pár barvách:(
4
Vybarvování Jasmínku nesmírně bavilo, ale ona je “kreslící holčička”:)
5
Po namalování je třeba fixy jemně přežehlit (softshell žehlím přes pečící papír na 2,5 puntíku).
6
Vystřihávala maminka.
7
Našít stačí obyčejným rovným stehem, polyesterovou nití a co nejmenší jehlou, aby se neudělaly zbytečně velké dírky v softshellu (našívala jsem standard 75).
Já našívala “na blind”, ale nedoporučuji, určitě si aplikace nalepte obyčejným lepidlem na papír (např. Kores) nebo sublimačním lepidlem na textil.
8
9
Našíval Kryštůfek.
10
Reálný pohled z mého klína:)
11
A to už je modelka Jasmínka.
12
13
14
15
16