Dlouho jsme si lámaly hlavu, jak technicky zprostředkovat vzájemnou inspiraci podle výrobků, které jste ušili podle Caramilla střihů. (Zde na webovkách to bohužel technicky nelze.)

Až jsme na to přišly! 🙂

Inspirační alba jsme vytvořily ve skupině na Facebooku. Pokud máte účet na facebooku a ve skupině ještě nejste, určitě se přihlaste, ve skupině Caramilla – vše o šití (střihy, návody, poradna) najdete podporu téměř 20 tisíc dalších švadlenek, které šijí podle Caramilla střihů a především Petru (Caramillu) a její pomocnice Martinu a Janu, které jsou připravené vám odpovědět na vaše dotazy.

Ve skupině si v liště najdete Fotky -> Alba, tam zvolíte dětské/dámské/pánské střihy, podle ilustračního obrázku a popisku vyberete odpovídající střih a do komentáře nahrajete svůj výrobek.

Kompletní pokyny pro vkládání do alb (nebojte, není to tak komplikované, jak se zdá ;)):

Jsme rádi za každou fotku výrobků ušitých podle střihů Caramilla. Fotky můžete vkládat rovnou na Zeď, kde je ostatní členové skupiny můžou komentovat, chválit, pokládat dotazy, radit atd.
Zároveň lze nově fotky vkládat do alb jako snadno dohledatelnou inspiraci pro ostatní. Aby alba zůstala přehledná, je třeba dodržovat tato

PRAVIDLA:
1) Každý střih má v příslušném albu (dámské, pánské, dětské) svoji fotografii. Fotky Vašich výrobků vkládejte jako KOMENTÁŘE k fotce příslušného střihu, NE jako další FOTKY v albu! Pokud je na jedné fotce více výrobků (typicky třeba souprava bundy a kalhot), lze fotku vložit k oběma střihům.

2) JEDEN VÝROBEK = JEDNA FOTOGRAFIE. V případě, že chcete ukázat fotek víc, vytvořte z nich koláž nebo zveřejněte fotky na Zdi a do alba vyberte jen jednu.

3) Fotku stručně, ale výstižně POPIŠTE. Jakou jste šili velikost, jaký jste použili materiál, jestli jste na střihu udělali nějaké úpravy… atd. Do popisku rovněž můžete přidat odkaz na příspěvek na Zdi, pokud fotku zveřejňujete i tam (viz návod níž).

4) Fotky v komentářích dále NEKOMENTUJTE (ani formou podkomentářů k dané fotce výrobku, ani dalších komentářů k fotce střihu). Při velkém množství komentářů a podkomentářů hrozí, že se alba budou špatně načítat a „sekat se“. Alba by měla sloužit především jako zásobárna inspirace, ne k diskuzi. K té využijte příspěvky na Zdi.

5) Nevytvářejte nová alba.

Fotky vložené volně v albu nebo špatně zařazené budou mazány. Pokud si nevíte rady, kontaktujte mě, ráda pomůžu fotku správně vložit.