Chystá se velká hromadná objednávka na žíhané nitě, zipy YKK a Opti a jehly Schmetz.

Objednávku jsem připravila já, zboží jsem vybrala a udělala jsem tabulku, technicky dále bude objednávku zajišťovat Hana Batani – www.batani.cz. Dotazy technického rázu tedy směřujte na ni.

Předobjednávka bude probíhat v tabulce. Buďte, prosím, opatrní v práci s ní a vždy se podívejte, kam zapisujete. Kdo by si nevěděl rady, tak nás kontaktujte – e-mail je uveden v tabulce.

Po navršení alespoň některých minim bude tabulka uzavřena a bude třeba dorovnat na celá balení, minimální odběry (v tabulce vždy máte uvedeno po kolika ks se objednává). Po té bude tabulka a předobjednávka uzavřena definitivně a budete přistupovat k objednávce – již přes e-shop Batani (kvůli jednodušší fakturaci). Zboží, které se bude objednávat, si budete muset objednat v e-shopu Batani, bude stanovena lhůta (ne moc dlouhá), do které budete muset zboží zaplatit. Zboží pro nás je vyráběné na zakázku (s výjimkou jehel a zipů Opti), proto budeme objednávat jen předem zaplacené zboží.

Dodací lhůty: U zipů YKK je to měsíc od zaplacení naší faktury jim, měsíc oni mají na výrobu. K této době je třeba započítat ještě vaši splatnost, třídění a odesílání balíčků, nejlepší je tedy objednávku pojmout jako předzásobení se na jaro, léto, zimu…

Zipy YKK jsou velmi kvalitní, osobně s nimi nemám žádnou špatnou zkušenost, nikdy se nevyrvou, nedělají problémy, nerozbijí se, neškrábou nahoře a ni dole. Dobře se rozepínají a zapínají. Spirálové se hodí jak do mikin tak do bund (pokud nepotřebujete nepromokavost, v tom případě jsou v tabulce dva neprokomavé – reverzní a kostěný).

Letos bereme i dvě novinky, dva zipy ozdobné. Všechny fotografie najdete v tabulce v listu s obrázky.

Zipy Opti patří také mezi kvalitní zipy, tyto mají reflexní prvky.

Jehly Schmetz jsou velmi kvalitní jehly, mám s nimi jen tu nejlepší zkušenost.

Žíhané nitě jsou vyrobeny ze 100% bavlny, mají certifikát Eko Tex I. pro děti do 2 let. Síla nití je 40, tzn. jsou to silnější nitě, vhodné na ozdobné šití a rifle. Je třeba je šít silnějšími jehlami (80, 90). Jsou velmi kvalitní a netrhají se.

Video o druzích a využití jehel a nití: