Etikety, které můžeme připevnit na oblečení jsou praktické, a také mohou být krásné.

Poznámka: Tento článek je recenze na etikety, které jsem si nechala vyrobi. osobně etikety NEVYRÁBÍM! Prosím nepište mi o ceníky, etikety jsou vyráběné na odkazech níže!

Snem každé švadlenky jsou vlastní etikety s logem, obrázkem nebo něčím, co si sama vymyslí. Populární tkané etikety jsou bohužel ale velmi drahé, je třeba nechat vyrobit zhruba 1000 ks a nebo zaplatit velmi vysokou cenu za kus.

Myslím si, že velmi dobrou službu udělají mnohým etikety tištěné na stuze.

Ověřily jsme pro vás užívání, praní, sušičku, vše tyto etikety vydržely na výbornou!

Na zakázku si můžete své etikety nechat vyrobit v sympatickém obchůdku, který provozují jen samé srdcařky – NaNiLátky, resp. v jeho odnoži NaNiEtikety.

Etikety si můžete navrhnout svoje a nebo využít nabídky již hotových. Pro nekomerční využití jen pro sebe a své děti můžete použít i obrázky, které najdete na internetu. Pro komerční využití musíte mít k obrázkům i na etikety autorská práva.

Jasmínka si navrhla své vlastní etikety se svým milovaným chameleonem.

Komunikace s NaNiEtikety velmi pružná a rychlá. Poslaly jsme logo v předem domluveném formátu a barevném prostoru CMYK a pak už jsme se jen těšily na obálku.

 

Jasmínky vlastní návrh.

Balíček z NaNiEtiket je balzám na unavenou duši všech maminek. Přišla nádherná obálka, vše krásně zabaleno, a ještě levandulový pytlíček…

A takto vypadaly štítky po vytištění. Krásné, barevné. Nechávala jsem vyrobit chameleony ve dvou verzích, na přeložení a na plochu (tedy na našití nahoru)

Pro Kryštůfka jsem si nechala vyrobit také štítky s nápisem se jménem, aby ve školce poznali jeho oblečení. To kupované proto, že se objevují podobné věci a to mnou šité proto, že máme ve školce mnoho maminek, které samy doma šijí a paní učitelky homemade produkty od sebe nepoznají, protože šikovných maminek ve školce máme opravdu hodně.

Skvělé jsou i velikostní štítky, které jsou jemné a neškrábají. Můžete si jich koupit jen pár.

Kreativitě se meze nekladou a lze si nechat vyrobit štítky i na barevné stuhy. Co víc si přát:-)

Pro účastníky Školy šití mají NaNi etikety k objednání také speciální caramillí grafiky.

Etikety na sklad je třeba před našitím složit a nehty zafixovat, krásně pak drží. Tkané se vyrábí i se strojovým přežehlením, ale je to opět od 1000 ks nebo několika korun za štítek a odběr rozhodně není na desítky kusů.

Takto vypadá předem složený štítek, hezky sklad na stuze drží.

Našití třeba pod náplet. Tyto štítky jsou geniální třeba na spodní prádlo dopředu, aby si pánové a chlapci poznali přední část spodního prádla:-)

Velikostní štítky. Jen pak vaše oblečení bude vypadat lépe jak z obchodu. Tak pěkné štítky dělá dnes málokdo…

Našití štítku dozadu na oblečení.

PŘED NAŠÍVÁNÍM VŽDY KONCE STUHY ZATAVÍM ZAPALOVAČEM, ABY SE NETŘEPILA.

Celý článek o našívání etiket najdete zde:

Našívání etiket

Recenze po delším čase používání:

Děkuji svým dvěma čtenářkám, že se se mnou ochotně podělily o fotky a zkušenosti se štítky, po půlroce a roce používání. Běžné praní, ne šetrné, sušička, velmi časté praní. A štítky? Stále stejné barvy.

Jediná “vada” je, že se prý občas štítek chytí do sucháče, ale to se chytí každý štítek…

Našitý štítek je praný, vedle pro srovnání štítek nový.

 

Zde je vidět maličko zatržená nitka od suchého zipu… musela jsem ale hledat…

Černá je stále černá.