Informace o způsobech dopravy a době dodání, která se liší podle způsobu zboží a dopravy.

Celé obchodní podmínky čtěte zde.


STŘIHY v PDF

(Elektronická podoba)

Střihy v PDF vám budou automaticky zaslány ke stažení po potvrzení úhrady na náš účet pod přiděleným variabilním symbolem (číslo vaší objednávky). Kontrola stavu účtu je prováděna zpravidla každý den, z důvodu nemoci mé nebo mých dětí se může stát, že některý den toto provést nezvládnu. Počítejte tedy s dobou dodání střihů do 3 pracovních dnů od přijetí platby na účet.

Převod banky trvá někdy i 48 hodin. Pokud na střihy spěcháte, je možné po dohodě zaslat potvrzení z banky a platbu potvrdit na základě potvrzení. Doporučuji ale objednávat střihy včas, např. s týdenním předstihem:) V případě nenadálých situací mě určitě kontaktujte.

FYZICKÉ ZBOŽÍ

(OBLEČENÍ, GALANTERIE ATP.)

Z e-shopu Caramilla.cz odesílám většinou prostřednictvím firmy Zásilkovna

(Zásilkovna zprostředkovává dopravu i přes DPD a Českou poštu – Balík do ruky, plus podání na Slovensko).

ZÁSILKOVNA – vyzvednutí na pobočce 

V poslední době velmi oblíbený způsob zasílání (osobně i já jí nejvíce preferuji jako zákazník:) – zboží zasílám průběžně několikrát týdně, doručení většinou 2.-3. den po připsání platby na účet.

Zvolte pobočku Zásilkovny ve vašem okolí, seznam poboček vám nabídne systém v sekci “pokladna”.

DPD 

Zboží vám přijde přímo domů, zasílám průběžně několikrát týdně, zboží DPD dostává zpravidla 1 den po zaúčtování vaší platby. Doručení je tedy 3. pracovní den.


ČESKÁ POŠTA
– (balík do ruky)

Zasílám podáním na Zásilkovně průběžně několikrát týdně, Česká pošta dostane váš balík zpravidla 2. pracovní den po připsání vaší platby na účet, dodání k vám tedy 3. pracovní den od přijetí platby na účet, pokud se pošta snaží:)


ČESKÁ POŠTA – Balík na poštu

Zasílám 1 – 2x týdně (mám to přes celé město a jezdím autem se 3 dětmi, spěcháte-li, volte Zásilkovnu, DPD nebo balík do ruky).

DOPORUČENÝ DOPIS – ČTĚTE!!!

Zásilky do hodnoty 760 Kč a do výše 5 cm (!!!) zasílám doporučeně Českou poštou. Pokud zvolíte dopravu doporučeně pro zásilky s výrazně vyšší hodnotou nebo rozměry, bude doprava po odeslání objednávky upravena na adekvátní volbu. Bohužel systém e-shopu neumožňuje automatické načítání dopravy podle ceny a já věřím, že zákazník je natolik inteligentní, že bude dopravu volit správně:-)

Doporučené dopisy odesílám zhruba 1 – 2x týdně. Počítejte proto u objednávky s delší dodací dobou, může být až 7 pracovních dní od přijetí platby na účet.

OBYČEJNÝ DOPIS (NA VAŠE RIZIKO)

Na vaše riziko mohu zaslat zásilku i obyčejně – 28 Kč – musí být do výšky 2 cm a není tam žádná záruka a pojištění, pokud se taková zásilka ztratí, nekryje ji ani česká pošta a ani já. Na vaše riziko ale nemám problém malé zásilky takto poslat. Pokud si tak přejete, tak napište do poznámky k objednávce a cenu pošty na vaši žádost upravím. Obyčejné dopisy zasílám 1 – 2x v týdnu.

ZÁSILKY NA SLOVENSKO

(odesílám průběžně několikrát týdně, vaši zásilku dostane dopravní společnost 1-2 pracovní dny od přijetí platby na účet).

  • Kurýr na Slovensko

AKTUÁLNÍ CENY DOPRAVY NAJDETE PO ROZKLIKNUTÍ VAŠEHO KOŠÍKU.

Ceny dopravy jsou vyšší než ceny, které si účtuje česká pošta, ANO, k ceně dopravy účtuji ještě náklady spojené se zasláním – obalové materiály, náklady spojené s dopravou na poštu (u české pošty), můj čas strávený u zadávání zásilek do počítače (u České pošty to znamená i vážení a měření!), náklady spojené s tiskem štítků (toner, štítky, amortizace tiskárny).