Pralinky s náplní chci zkusit už dlouho, tak konečně se povedlo! Ingredience jsem kupovala již v červnu… Tatínek a Rozárka si v sobotu vyrazili do Konopiště a my s dětmi jsme mohli tvořit.
Oba to moc bavilo – nejvíce pak závěrečná degustace, kdy se na krabičku pralinek doslova vrhli a málem ji na posazení sežrali. Já měla v očích jakési “dolarovky” při představě, kolik v té krabičce leží financí vložených do ingradiencí… Takže jsem krabičku musela schovat. Každý den dovolíme ochutnávku a Mína pak prohlásí: “Mami, ukliď to, nebo se už neudržím”. Miluji Leonidasky, ale tohle je lepší jak Leonidasky, opravdu!

Nemůžu říct, že příprava byla instantní, ale snad trochu dostaneme cvik a půjde to rychleji, rozhodně jsme je nedělali naposledy!
Nedoporučuji pro všechny, kteří se snaží udržet váhu na uzdě, respektive jít s váhou dolů, tohle je opravdu pokušení, které není fér podstupovat… já si alibizuju, že ty 2 pralinky ke kávě prostě vykojím:-D

Recept jsem dodržela přesně podle Markéty a pralinky se výborně povedly. Kromě ledničky jsme z nedočkavosti (a hrozícího návratu hladové Rozálie) využili mrazák. Ingredience jsem objednávala také na Kitchenettečokoládu i pastu. Ale pastu bych klidně zkusila i doma z pražených umixovaných oříšků ve Vitamixu. Kakaové máslo kupuji v Troubelicích.