Šestý den adventu opět vytáhneme papír a tužku a vzpomeneme si, jaké to bylo, když jsme jako malí psali dopisy Ježíškovi. A jeden takový dopis napíšeme. Napište, co byste si přáli od “šicího Ježíška” :-). Nový stroj? Různé krejčovské nezbytnosti? Více místa na látky? Více času na šití? Nové střihy? Pojďme se zasnít a představit si, že se každé přání vyplní… Můžete psát, kreslit, co vás napadne 🙂

Přejete si nový (nebo úplně první) šicí stroj a nevíte si rady s výběrem (aneb jak Ježíškovi napovědět)? Zkuste si pročíst články, které o výběru šicího stroje na webu  máme, rozcestník najdete zde:

Rozcestník pro výběr šicího stroje

Teprve šít začínáte a nemáte skoro nic? Odkažte Ježíška na Desatero začínající švadlenky, určitě nebude nouze o nápady, co nadělit 🙂

Desatero začínající švadlenky

 

Šicí koutek nebo pracovnu už máte všemi nezbytnostmi zásobenou a říkáte si, že by bylo fajn to ještě něčím vylepšit? Koukněte na video s tipy na nejrůznější krejčovské pomůcky:

Video: Krejčovské pomůcky

 

Potěšil by Vás třeba poukaz na látky? E-shopů s látkami existuje spoustu, Ježíšek se může inspirovat v tomto článku:

Kde koupit látky?

 

A v neposlední řadě může Ježíšek samozřejmě nakupovat přímo u Caramilly :-). Střihy, dárkové poukázky nebo třeba kurzy šití? (Brzy bude v prodeji 5. ročník velké Školy šití, která odstartuje v únoru 2023.) V e-shopu najdete všechno.

 

* Více informací o Adventu s Caramillou (včetně návodu, jak se zapojit do slosování o poukázky na střihy), najdete v úvodním článku.

Aktualizace: 2.12.2022