Dnes si vyzkoušíme ozdobit oblečení nebo jiný šitý výrobek nějakou aplikací. Stylové by bylo použít nějaký vánoční nebo zimní motiv, ale není to podmínkou :-). Můžete ušít něco úplně nového a ozdobit to aplikací nebo oživit už hotovou věc, třeba i kupovanou.

Jak aplikace vytvořit, z čeho a na co se dají použít, to vše najdete v naší “škole aplikací”:

Malá škola aplikací

 

Pomocí aplikací můžete například zamaskovat nevypratelné skvrny, drobné dírky a jiné defekty. Tričko na úvodní fotce mělo na sobě fleky od inkoustu… Stačilo pár odstřižků úpletu a chvilka času a z trička vhodného akorát tak “na doma” je opět pěkný kousek šatníku :-).

 

Nebo můžete pomocí aplikací oživit starší nebo nezajímavý kousek šatníku. Já jsem si takhle kdysi pohrála s obyčejnou džínovou sukní, odstřižky softshellu, knoflíky, stužkami… Vznikl trochu bláznivý kousek, který je rozhodně k nepřehlédnutí 😀

 

Aplikacemi nemusíte zdobit jen oblečení. Ozvláštnit můžete klidně třeba látkovou tašku, batůžek, obal na knihu… cokoliv vás napadne.

 

* Více informací o Adventu s Caramillou (včetně návodu, jak se zapojit do slosování o poukázky na střihy), najdete v úvodním článku.

Aktualizace: 8.12.2022