Poslední adventní nedělí skončil Advent s Caramillou. Všech 22 úkolů je už za námi. Některé byly jednoduché, některé pořádná výzva :-). A jak už bylo řečeno v úvodním článku, kdo splní všechny úkoly, bude zařazen do slosování o poukazy na střihy Caramilla!

Komu se tedy povedlo splnit všechny úkoly, pošlete na e-mail jana@caramilla.cz vyplněnou tabulku. Vůbec nevadí, pokud jste úkoly nesplnili v den zadání, i dodatečné se počítají :-).

Tabulku si můžete stáhnout zde:

Advent_s_Caramillou_2022_tabulka_ukolu

Zasílejte dnes, tedy v pondělí 19. 12. 2022, do půlnoci. My pak vylosujeme tři z vás, které získají poukaz. Jména výherců se na webu objeví během několika dní, určitě ale před Štědrým dnem. Zároveň se můžete těšit na článek shrnující celý Advent s Caramillou :-).

Velice vám všem děkujeme za všechny krásné fotky a komentáře, kolikrát nám při čtení a prohlížení i slza dojetí ukápla :-). Budeme moc rády, když se i dnes zastavíte na Facebooku (anebo mailu) a napíšete nám, jak se vám výzva líbila. Který úkol vás nejvíc bavil? Co byla největší výzva? Do čeho se vám chtělo nejméně?

 

 

* Více informací o Adventu s Caramillou (včetně návodu, jak se zapojit do slosování o poukázky na střihy), najdete v úvodním článku.

Aktualizace: 19.12.2022