Naší škole je už 20 let. Oslavy byly velkolepé a moc jsme si je užili. Roli fotografky akce jsem přijala s radostí a velkou zodpovědností, 3 týdny před porodem.

Pamatuji si naprosto přesně ten den, kdy naše paní farářová Míša Tkadlečková přijela nadšená z Německa – byla se tam podívat v místní církevní sborové školce a byla jí nadšena. A jelikož Míša byla tvor podnikavý a uměla sebe i ostatní nadchnout pro věc a budovat z nereálného, naivního a utopického reálné a hmatatelné, tak skoro do roka a do dne se otvírala opravdu naše sborová církevní školka. Motiv lodi Archy je analogií až neskutečně trefnou, Archa plula za těch 20 let v mnoha bouřích a myslím, že právě i analogie k plující lodi, na které spolu musí vyjít naprosto různí tvorové, jí pomáhá hledat cesty, kudy plout dál.

Pamatuji si, jak jsem ve školce lakovala židličky a pomáhala ji zařídit, pak jsme tam s mámou chodily vypomáhat s dětmi. Tam se ve mě zrodila touha, že jednou i já budu učitelkou v mateřské škole. Vystudovala jsem proto předškolní pedagogiku, ale nakonec mě vítr přeci jen zatím zavál jinam. Nicméně jsem Pánu Bohu a i těm všem, kteří pomohli Arše vyplout a plout, vděčná za úžasné místo pro svou Jasmínku.

Všechny fotky z akce najdete zde.

 

te

Občerstvení z produkce nás rodičů:)

Žeby zloděj před začátkem?:-)

t

Divadlo Víti Marčíka – moje oblíbené, viděla jsem už skoro všechny hry.

Můj nejoblíbenější ekozemědělec😀 Najdete tady někoho známého? https://www.youtube.com/watch?v=oUCaby0eiV8